Dnes je čtvrtek 25. dubna 2024
a svátek slaví Marek, zítra slaví svátek Oto.

- články
2. 12. 2022 - Adventní kalendář gymnastů
V tomhle kalendáři najdete to nejlepší z gymnastického oddílu kluků!

2. 12. 2022 - Sokolský adventní kalendář!
Kalendář plný cviků připravila Evička pojďte si zasportovat!

2. 12. 2022 - Sokolská historie na dlani
Máte rádi historii? V tom případě račte vstoupit do sokolské historie!

2. 12. 2022 - Adventní kalendář všestrannosti
Každý den najdete v kalendáři jednu milou vzpomínku na chvíle prožité v Sokole. Račte vstoupit!

9. 11. 2022 - Skokané na trampolíně Sokola Dvůr Králové n.L. úspěšně zakončili sezonu 2022 dvěma závody v Liberci
Vítězkou Českého poháru za letošní rok v kategorii ženy B je naše závodnice Anna Svobodová.

3. 11. 2022 - Testování atletů a gymnastů
Již po třetí proběhlo s odstupem dvou měsíců testování atletů a gymnastů. Video představuje dvě z pěti disciplín, které absolvovali. Dalšími disciplínami byl Jacíkův test, hod drátěnkou a člunková běh na 20 m.

3. 11. 2022 - Sestra Jajka Pivcová devadesátnicí
V pátek 4. listopadu oslaví životní jubileum osobnost našeho města spojená se cvičením a sportem. Devadesátin se dožívá cvičitelka a činovnice Sokola Jarmila Pivcová.

16. 10. 2022 - Podzvičinský skokánek
V sobotu 15. 10. se konal další závod ve skocích na trampolíně.

9. 10. 2022 - Fotografie z župního závodu v přespolním běhu
V sobotu 8. října, na Památný den sokolstva, uspořádal Sokol Nový Hrádek tradiční župní přebor v přespolním běhu. Závody přilákaly 129 závodníků ze sedmi sokolských jednot. Závodníky provázelo nejen krásné slunečné počasí, ale také správná sportovní a přátelská atmosféra. Královédvorská sokolská jednota postavila na start 33 závodnic a závodníků, kteří předvedli mnoho krásných výkonů a vybojovali čtyři zlaté medaile s titulem přeborníka župy (Dorota Hulíková, Jakub Janků, Karolína Lukášová, Tomáš Erban), pět stříbrných (Tereza Špačková, Ema Erbanová, Anežka Holanová, František Šturm a Tomáš Picha) a tři bronzové medaile (Andrea Svobodová, Dan Báča, Adéla Rozinková). Poděkování za přístup a reprezentaci patří všem zúčastněným.

9. 10. 2022 - Župní přebor v přespolním běhu
V sobotu 8. října, na Památný den sokolstva, uspořádal Sokol Nový Hrádek tradiční župní přebor v přespolním běhu. Podívejte se na video.