Dnes je úterý 7. května 2024
a svátek slaví Stanislav, zítra je státní svátek - den osvobození

Slet 2006 - články
26. 6. 2006 - Česká televize vám zprostředkuje přímý přenos z druhého sletového dne
Příští týden bude již v plném proudu XIV. všesokolský slet v Praze. Česká televize připravuje přímý přenos ze druhého sletového dne, 6. 7. od 14 hodin na ČT2. Prožijte spolu s námi tento sokolský svátek, uvidíte naše ženy s bubínky, Korálky, Plaváčky, Rozkvetlou louku a Věrnou gardu.

26. 6. 2006 - Již 50 tisíc návštěvníků vstoupilo na naše stránky
O tomto víkendu jsme přivítali již 50 000. návštěvníka našich stránek. Od listopadu 2005 vstoupilo na naše stránky 25 000 lidí. Děkujeme všem našim návštěvníkům za přízeň a slibujeme, že budeme i nadále přinášet co možná nejaktuálnější informace o dění v naší jednotě a v Sokole vůbec.

21. 6. 2006 - Naši cvičenci na župním sletu v Jičíně
Posledním místem, kde jsme si mohli před Prahou zacvičit, byl Jičín. Na župním sletu župy Jičínské - Bergrovy vystupovali cvičenci ze skladby Výlet s aerobikem a cvičenky ze skladby To všechno přines čas.

21. 6. 2006 - Petra Rychterová se představí ve sletovém programu v Sazka aréně
V zahajovacím programu XIV. všesokolského sletu, který proběhne v Sazka aréně se představí také královédvorská závodnice ve skocích na trampolíně, Petra Rychterová.

21. 6. 2006 - Program XIV. všesokolského sletu v Praze
Zde najdete program XIV. všesokolského sletu v Praze a všechny doprovodné akce, které můžete v Praze navštívit.

21. 6. 2006 - Pokyny pro účastníky sletového průvodu
Zde najdete pokyny pro účastníky sletového průvodu v Praze.

21. 6. 2006 - Zdravotní pokyny pro účastníky sletu
Přečtěte si pokyny pro účastníky sletu.

21. 6. 2006 - Dopis cvičencům skladby Výlet s aerobikem
Dopis cvičencům skladby napsala autorka skladby Jana Beránková.

20. 6. 2006 - Fotografie ze sletu ve Dvoře Králové
Zde najdete alespoň pár fotek z královédvorského sletu. Ostatní až se vrátí z cest náš administrátor.

15. 6. 2006 - Krkonošské noviny o úspěchu Petry Rychterové
V dnešních Krkonošských novinách najdete článek o úspěchu členky oddílu Skoků na trampolíně P. Rychterové. Za 14 dní se tato skokanka představí v Sazka aréně na zahajovacím Galavečeru u příležitosti zahájení XIV. všesokolského sletu.