Dnes je pondělí 6. května 2024
a svátek slaví Radoslav, zítra slaví svátek Stanislav.

Slet 2006 - články
24. 4. 2006 - O tomto víkendu budeme soutěžit i vystupovat
O tomto víkendu čeká naše členy hned několik akcí. Dětští tanečníci ze skupiny Angeles dance group budou soutěžit v Praze na mistrovství Čech dětské věkové kategorie hned s pěti formacemi, dvě družstva gymnastek se chystají na Mistrovství ČR v soutěži Team - gym a čtyři naše sletové skladby budou vystupovat v Úpici na akademii.

24. 4. 2006 - Časopis Sokol vyhlašuje Velkou sletovou soutěž!!!
V čem se bude soutěžit? Ztvárněte slovem, obrazem, kresbou dění kolem XIV. všesokolského sletu – přípravy na slet. své zážitky z nácviku, nebo samotný slet. .

20. 4. 2006 - Internetové stránky o XIV. všesokolském sletu
Další informace o připravovaném sletu najdete zde.

19. 4. 2006 - Vyšel manuál XIV. všesokoslkého sletu
Zde najdete podrobně zpracované informace o XIV. všesokolském sletu.

18. 4. 2006 - Předsletová akademie v Úpici
V sobotu 29. dubna se bude v Úpici konat první předsletová akademie v našem regionu.

10. 4. 2006 - Plaváčci mají sletové úbory!
10. 4. čekalo na Plaváčky překvapení. Dostali sletové úbory. Hned si je vyzkoušeli a samozřejmě si v nich zacvičili. Nahlédněte, jak jim námořnické úbory sluší.

29. 3. 2006 - Rozpis zkoušek na XIV. všesokolském sletu v Praze
Zde najdete přesný harmonogram zkoušek na XIV. všesokolském sletu v Praze od 2. 7. do 6. 7. 2006

25. 3. 2006 - Kdy a kde vystoupí naši cvičenci
Naši cvičenci vystoupí na několika regionálních sletových vystoupeních. Zde najdete bližší informace.

19. 3. 2006 - Fotky z nácviku skladby "Ta naše písnička česká"
Nabízíme vám několik fotografií z nácviku skladby pro seniory, kteří cvičí na hudbu Karla Hašlera.

19. 3. 2006 - Fototografie z nácviku skladby Rozkvetlá louka
Nácvik sletových skladeb jde do finále. Prohlédněte si pár fotek z nácviku skladby Rozkvetlá louka.