Dnes je sobota 20. dubna 2024
a svátek slaví Marcela, zítra slaví svátek Alexandra.

Trampolíny - články
18. 10. 2021 - Dva závody ve skocích na trampolíně
Oddíl skoků na trampolíně Sokola Dvůr Králové n.L. byl pořadatelem dvou závodů pro oddíly z celé republiky.

1. 9. 2021 - Pozor! Přečtěte si podmínky, za jakých se můžete účastnit cvičení nebo tréninků!
Pozor, zde najdete podmínky, za jakých může cvičenec vstoupit do sokolovny a cvičit ve svém oddíle. Před vstupem do sokolovny vyplníte formulář včetně telefonního čísla - tento formulář platí 7 dní, poté musíte vyplnit formulář znovu. V oddíle rodičů a dětí budou vyplňovat pouze rodiče, v oddíle předškoláků děti nad 6 let, v ostatních oddílech všichni. Bez podepsaného prohlášení nesmí cvičenec nastoupit k tréninku nebo cvičení.

31. 8. 2021 - Zahajujeme nový cvičební rok
Podívejte se, od kdy cvičí váš oddíl. Pozor oddíl předškoláků nepřijímá nové členy!

12. 3. 2020 - Sokol Dvůr Králové ruší všechny tréninky a cvičení
Oznamujeme všem našim členům, že všechny tréninky a cvičení jsou do odvolání zrušeny. Sokolovna je zavřená.

4. 12. 2019 - Liberecký skokan II
Poslední závod skokanů na trampolíně v letošním roce zvládli naši závodníci výborně.

24. 11. 2019 - Žákovské mistrovství České republiky ve skocích na trampolíně
Mistrovství žactva se konalo 23. 11. v Olomouci a naši závodníci dosáhli dobrých výsledků.

11. 11. 2019 - Poslední letošní závod Českého poháru a Mistrovství České republiky družstev
Skokané na trampolíně Sokola Dvůr Králové se zúčastnili dvou závodů v Liberci.

7. 10. 2019 - Podzvičinský skokánek
Závody ve skocích na trampolíně pro začínající skokany.

29. 9. 2019 - 4. závod Českého poháru ve skocích na trampolně
V sobotu 28. 9. se v Dolní Bečvě konal další pohárový závod za účasti našich závodníků.

29. 9. 2019 - Olympiáda dětí a mládeže 2019
Šest našich závodníků se zúčastnilo letní olympiády dětí a mládeže v Liberci. Naši účast popsala Anna Svobodová.