Dnes je neděle 21. října 2018
a svátek slaví Brigita, zítra slaví svátek Sabina.

6. 10. 2018 - Podzvičinský skokánek
Dne 6. 10. 2018 se v naší tělocvičně konal závod ve skocích na trampolíně.

3. 9. 2018 - Už brzy vyjde kniha o sokolském odboji v našem regionu!
Začátkem října se můžete těšit na knihu o sokolském odboji v našem regionu. Na stránkách knihy ožije více než 160 příběhů sokolů z našeho kraje. Vrátíme se do doby druhé světové války a budeme objevovat zapomenuté příběhy odvahy i zrady.

31. 8. 2018 - Začínáme cvičit!!!
Podívejte se, kdy začíná cvičit váš oddíl. těšíme se na Vás!

10. 6. 2018 - Ježkov 2018 - poslední volné dívčí místo
Na tábor Ježkov 2018 nabízíme poslední volné dívčí místo. Více informací na taborjezkov@gmail.com

3. 6. 2018 - Skokané na trampolíně se úspěšně zúčastnili dalších závodů.
Skokan Odolky, Český závod věkových skupin a 3. závod Českého poháru zde všude nás úspěšně reprezentovali naši závodníci

23. 5. 2018 - Dlaší fotografie ze župního sletu
Zde najdete fotografie ze župního sletu, které nafotil P. Tomek.

22. 5. 2018 - Reportáž ze župního sletu
V této reportáži najdete nejen fotky a informace, ale také videoreportáž ze sletu, kterou natočil pan Erlebach. Nenechte si ujít!

22. 5. 2018 - Fotografie ze sletu župy Podkrkonošské Jiráskovy
V sobotu 19. května se konal ve Dvoře Králové slet župy Podkrkonošské Jiráskovy. Po dlouhých 18 letech získal Sokol Dvůr Králové možnost pořádat župní slet. Cvičilo na něm takřka 500 cvičenců, kterým přišlo zatleskat přes 400 diváků. Nejstaršími diváky byli bývalá cvičitelka a činovnice Sokola sestra Ludmila Vítová a bývalý praporečník bratr Luděk Kleander. Sletové vystoupení se vydařilo, cvičenci spolu s diváky vytvořili skvělou atmosféru. Nyní se již těšíme na Krajský slet v Hradci Králové, který se bude konat v neděli 3. června.

22. 5. 2018 - Fotografie ze sletových dopoledních zkoušek
Fotograf Jan Frýzl zachytil dopolední zkoušky na sobotním sletu župy Podkrkonošské Jiráskovy.

29. 4. 2018 - Video z MČR v Team Gym
Zajímá vás, jak si vedly naše gymnastky na mistrovství ČR v Team Gym? Podívejte se.

29. 4. 2018 - 19. května se bude ve Dvoře Králové konat sokolský slet župy Podkrkonošské - Jiráskovy
Už 19. května se bude v našem městě konat velká sokolská akce, slet župy Podkrkonošské - Jiráskovy. Přes pět stovek cvičenců se představí fanouškům hromadných vystoupení. Těšíme se i na vás!

29. 4. 2018 - Bronzové medaile z MČR v team Gym!!!
Družstvo našich děvčat vybojovalo na konci dubna bronzové medaile z mistrovství České republiky v Team Gym, na stříbrné medaile jim chybělo 0,15 bodu. Medaile je pro královédvorskou gymnastiku velkým úspěchem. Všem děvčatům a trenérkám blahopřejeme a děkujeme za výbornou reprezentaci našeho Sokola.

24. 4. 2018 - Nabídka pro diváky sletu
Župa nabízí zprostředkování cesty na XVI. všesokolský slet.

13. 4. 2018 - Ježkov 2018 - konec přihlašování
Již v neděli 15. 4. 2018 ve 20:00 končí přihlašování na sokolský tábor Ježkov 2018.

1. 4. 2018 - Liberecký skokan
Dobré výsledky dalších našich skokanů na trampolíně.

29. 3. 2018 - První závod nového ročníku Českého poháru ve skocích na trampolíně
Naši závodníci si vedli úspěšně v prvním závodě.

16. 3. 2018 - Přihlašování na tábor Ježkov 2018
Sokolský tábor Ježkov 2018 proběhne v termínu 14. 7. - 27. 7. 2018, kdy se s rytíři vydáme chránit trůn krále Oberyna.

4. 3. 2018 - Naši žáci na gymnastických závodech
Podívejte se na video z gymnastických závodů v Trutnově.

28. 2. 2018 - Zemřela sestra Dana Černohousová
S velkým zármutkem v srdci oznamujeme všem, že naše sokolské řady opustila ve věku 89 let sestra Dana Černohousová. Jméno sestry Dany je nerozlučně spjato s prvními deseti ročníky tábora na Ježkově, když jako první šéfkuchařka vařila po deset let našim sokolským táborníkům. Přivedla postupně do kuchyně sestry Mařenku Kopřivovou a Evu Šantorovou a tvořily po léta spolehlivou trojici, která se nejen skvěle starala o naše žaludky, ale nezkazila žádnou legraci a vždy se zapojila do veškerého dění. Dana pocházela ze Znojma, odkud po záboru Sudet odešla s rodiči do Prahy. Po ukončení pedagogické školy odešla do Mariánských Lázní, kde vyučovala na hotelové škole. Poté, co odešla do důchodu se vrátila do Prahy a po roce 1989 pomáhala obnovovat Sokol Střešovice. V roce 1993 poprvé přijela na Ježkov se svými dvěma vnuky, protože chtěla, aby kluci zažili sokolský tábor. Přijela do neznáma a zapadla okamžitě do našeho kolektivu. Práci na táboře ukončila s přibývajícím věkem a kuchyni předala Stňě Lokvencové. Po další roky jsme byli spolu ve spojení. Měli jsme ji všichni moc rádi. Dano, poslední Nazdar od všech ze Sokola Dvůr Králové n. L.!!!

27. 2. 2018 - Přijďte na besedu s olympioničkou Karolínou Grohovou
Ve středu 28. února se bude v sokolovně od 17 hodin konat beseda s olympioničkou a naší odchovankyní Karolínou Grohovou. Těšíme se na všechny zájemce o toto setkání!