Dnes je čtvrtek 25. dubna 2024
a svátek slaví Marek, zítra slaví svátek Oto.

8. 1. 2011 - Nový Zpravodaj královédvorského Sokola
Tělocvičná jednota Sokol Dvůr Králové vydala v prosinci nový Zpravodaj, ve kterém se dočtete o všech významných akcích, aktivitách a úspěších zdejší TJ. Zpravodaj dostanete na požádání zdarma v Městském informačním centru nebo v sokolovně.

8. 1. 2011 - Na You Tube jsou k vidění sletové skladby pro Všesokolský slet v roce 2012
Chcete si prohlédnout sletové skladby pro rok 2012? Na tomto odkazu najdete pracovní záznam skladeb, který pořídila župa plk. Švece.

7. 1. 2011 - Cvičitelská hodina se vydařila
Na 7. 1. jsme si naplánovali cvičitelskou hodinu. Patronát nad hodinou si vzala náčelnice naší jednoty Jitka Karešová.

14. 12. 2010 - Pokračuje Victor liga 2010/2011
Začátkem listopadu a prosince proběhli další dvě kola Victor ligy. Další boje budou následovat v novém roce 2011.

14. 12. 2010 - Úspěšná výprava do Svitav
Vyhráli co se dalo, to je nejlepší charakteristika vystoupení našich hráčů Ondřeje Lehoczkého a Ondřeje Veverky na badmintonovém turnaji ve Svitavách.

14. 12. 2010 - Malé Svatoňovice OPEN
Po loňském vítězství opět umístění na "bedně". Tentokrát 2. místo ze čtyřhry žen pro dvojici A. Haasová - J. Veverková.

14. 12. 2010 - Badmintonový turnaj Hradec Králové
První z kvarteta turnajů pořádaných oddílem TJ Montas Hradec Králové si nenechala ujít početná skupina našich badmintonistů.

7. 11. 2010 - Atletické soutěže žactva pro rok 2010 dokončeny
Mladší i nejmladší žákyně královédvorského Sokola skončily v krajském přeboru na stříbrné příčce, nejmladší žáci bronzoví.

7. 11. 2010 - Župní desetiboj ve Dvoře Králové n. L.
Královédvorští sokolové připravili na 6. 11. závod v desetiboji, kterého se zúčastnilo 106 závodníků z pěti sokolských jednot. Závodníci změřili své síly v deseti disciplínách, soutěžilo se ve shybech, motorickém testu, skocích přes švihadlo, hodu na cíl, člunkovém běhu, přednosech, skoku z místa, šplhu, hodu medicimbalem a v překážkové dráze.

7. 11. 2010 - Halloween v Sokole
Na konci října připravili cvičitelé pro sokolské žactvo oblíbenou akci Halloween v Sokole. Děti, ale i všichni dospěláci se přestrojili do kostýmů strašidel, čarodějů, bubáků a dalších přízraků a zařádili si na již tradičním karnevalu.

7. 11. 2010 - Sokolský Tajný výlet
Cvičitelé Sokola Dvůr Králové n. L. připravili pro své cvičence již druhý letošní Tajný výlet. Tajné výlety se těší poměrně slušné oblibě, a tak se není co divit, že se sešlo 35 dětí od 4 do 13 let a 11 dospělých. Nikdo z řad dětí ani rodičů netušil, kam se tentokrát vydáme. O to více si ceníme důvěry, kterou k nám rodiče chovají, obzvláště rodiče těch nejmenších, kteří vyrazili na výlet poprvé.

12. 10. 2010 - Začala Victor liga 2010/2011
Prvním kolem začal 6 ročník badmintonové soutěže smíšených družstev Victor liga, které se účastní dvě družstva z našeho oddílu.

29. 9. 2010 - Badmintonisté královédvorského Sokola druzí na turnaji v Ústí nad Labem
Na prvním ročníku badmintonového turnaje v párových disciplínách Pinkálisti OPEN 2010 získala dvojice Jaroslav Imlauf, Martin Imlauf druhé místo ve čtyřhře mužů.

19. 9. 2010 - Badmintonisté zahájili novou sezónu
K prvnímu turnaji odcestovali naši badmintonisté do Jihlavy, kde se uskutečnil sedmý ročník Vysočina cupu. Nejlepších výsledků dosáhli naši hráči ve dvouhře mužů, kde jsem získali dvě umístění v první desitce.

19. 9. 2010 - Našim atletkám se dařilo na Evropských atletických hrách
Závodnice královédvorského Sokola se zúčastnily již 5. ročníku Evropských atletických her mládeže (European kids athletics games), který se letos z důvodu rekonstrukce stadionu v Brně konal v Olomouci. Mezinárodního závodu se zúčastnilo přes sedm set závodníků z deseti států Evropy, a tak jsme se mohli těšit na zajímavé dvoudenní vzájemné měření sil.

4. 9. 2010 - Naše atletky stříbrné v krajském přeboru staršího žactva!
V soboru 4. září pokračoval čtvrtým kolem krajský přebor staršího žactva královéhradeckého kraje. Za TJ Sokol Dvůr Králové nastoupilo 12 závodnic – Z. Vítková, A. Holubová, A. Rutrlová, D. Hysková, Karolína a Klára Chaloupkovy, K. Šturmová, V. Godárová, K. Melounová, N. Stanovská a hostující ze Sokola Jaroměř A. Freislebenová a P. Nováková.

28. 8. 2010 - Sokol zahajuje pravidelné cvičení
Tělocvičná jednota Sokol oznamuje, že pravidelná cvičení a tréninky budou zahájeny od pondělí 6. září.

23. 8. 2010 - Sportovní soustředění královédvorských gymnastek a gymnastů
V srpnu se zúčastnilo 23 členů oddílu sportovní gymnastiky královédvorského Sokola tradičního sportovního soustředění, které každoročně pořádá oddíl SG Loko Trutnov.

23. 8. 2010 - Zuzana Vítková je novou přebornicí České obce sokolské
V neděli 15. 8. se konal přebor České obce sokolské v atletickém čtyřboji mladšího a staršího žactva za účasti závodníků z nejlepších atletických sokolských oddílů. Sokol Dvůr Králové přihlásil do přeboru družstvo mladších a starších žákyň. V družstvu mladších žákyň nastoupily Zuzana Vítková, Kateřina Holubová, Vanessa Godárová a Jana Holubcová, ve družstvu starších žákyň soutěžily Antonie Holubová, Karolína Chaloupková a Anna Nesvadbová.

23. 8. 2010 - ODMĚNA SOKOLSKÝM ZÁVODNÍKŮM
Již několik let odměňuje Česká obec sokolská vítězná družstva přeboru ČOS v sokolské všestrannosti opravdu velkoryse, desetidenním pobytem na sokolském táboře v rakouských Alpách, který pořádá pod vedením manželů Jordanových sokolská župa Švýcarská.