Dnes je pátek 29. března 2024
a svátek slaví Taťiána, zítra slaví svátek Arnošt.

1. 4. 2010 - Reportáž ze župního přeboru v plavání
Podívejte se na reportáž úpického televizního studia TVJS, který zaznamenal sokolské župní přebory v plavání. Naši závodníci zde vybojovali 15 medailí.

27. 3. 2010 - Královédvorské sokolky na Úpické laťce
S jarem přibývá závodů a soutěží, a tak se nám o tomto víkendu sešly hned tři., župní přebor v plavání, trutnovský korbel a Úpická laťka. O prvních dvou si můžete přečíst v předchozím článku, zde si přečtěte zprávu o Úpické laťce.

27. 3. 2010 - Soutěž v sokolské všestrannosti byla zahájena
V sobotu 27. března zahájila župa Podkrkonošská-Jiráskova letošní soutěže sokolské všestrannosti. Na start župního přeboru v plavání se postavilo 127 závodníků z devíti sokolských jednot. Nejvíce závodníků přijelo ze Sokola Dvůr Králové n. L.

20. 3. 2010 - Královédvorské sokolky opět pokořily klokana
Jaroměřští sokolové opět připravili soutěž ve skoku vysokém Jaroměřský klokan. Mezi osmdesátkou závodníků soutěžilo také šest zástupců Sokola Dvůr Králové n. L.

14. 3. 2010 - Dva andělé pro Sokol Dvůr Králové n. L.
V neděli 14. března se konal ve Východočeském divadle v Pardubicích galavečer u příležitosti vyhlášení dobrovolníků Východních Čech, kteří byli nominováni v rámci Dne D 2010. Galavečer Den D pořádala společnost Terra nostra – malebný kraj pod záštitou hejtmanů Královéhradeckého a Pardubického kraje, primátora Statutárního města Pardubice a poslanců Parlamentu České republiky Miloslava Souška a Hany Orgoníkové.

8. 3. 2010 - Tři naše cvičitelky jsou nominovány na cenu pro dobrovolníka Východních Čech!!!
Sokol Dvůr Králové má v nominaci na dobrovolníka Východních Čech tři zástupkyně – Stáňu Lokvencovou, Lilku Špatenkovou a Ilonu Žitnákovou. Podpořte některou z nich a hlasujte pro cenu veřejnosti.

6. 3. 2010 - Fotografie z valné hromady
Nabízíme vám fotografie P. Špatenkové z valné hromady královédvorského Sokola.

6. 3. 2010 - Setkání sokolských táborníků
Na sobotu 6. 3. připravili cvičitelé Sokola Dvůr Králové pro děti zimní setkání sokolských táborníků. Z této zimní akce se již stala pěkná tradice. Cestu do sokolovny si v chladném březnovém dni našlo 45 dětí nejrůznějšího věku.

14. 2. 2010 - Zimní setkání ježkovských táborníků
V sobotu 6. března se sejdou ježkovští táborníci a další příznivci sokolského táboření na svém tradičním zimním setkání.

14. 2. 2010 - Valná hromada královédvorského Sokola
V pátek 12. února se konala za účasti asi padesátky lidí valná hromada Tělocvičné jednoty Sokol Dvůr Králové n. L.

14. 2. 2010 - Šibřinky královédvorského Sokola
Královédvorští sokolové připravili pro děti opět sokolské šibřinky, tentokrát na téma "Návštěva z vesmíru aneb prázdniny na Zemi". Do sokolovny se přišla pobavit stovka dětí většinou ve velmi nápaditých maskách.

5. 2. 2010 - Sokol zve děti na šibřinky
V sobotu 13. února se konají šibřinky pro děti pod názvem "Prázdniny na Zemi aneb návštěva z vesmíru".

5. 2. 2010 - Valná hromada Sokola Dvůr Králové n. L.
T. J. Sokol Dvůr Králové n. L. zve všechny své členy a příznivce na valnou hromadu, která se koná v pátek 12. února od 17 hodin v sokolovně.

7. 1. 2010 - Rozloučení se sestrou Aninkou Hladíkovou
V minulých dnech jsme se dozvěděli velmi smutnou zprávu, která nás všechny naplnila hlubokým smutkem. Naše sokolské řady opustila v pondělí 4. ledna dlouholetá členka Sokola Dvůr Králové n. L. sestra Anna Hladíková.

29. 12. 2009 - Badminton - Zlaté Svatoňovice, bronzový Rychnov
Tak by se daly označit největší úšpěchy, kterých badmintonisté dosáhli v turnaji nabitém konci roku, když se zúčatnisli turnajů v Rychnově n. K., Malých Svatoňovicích, Libeňskéhé péřáku a VD-cupu.

29. 12. 2009 - Badmintonisté účastníky Victor ligy
Již 5. ročník Victor ligy, který dle pořadatelů láme rekordy v počtu účastníku, má za sebou první tři kola.

26. 12. 2009 - Vánoční štrůdl
Závěrečný závod letošního roku ve skocích na trampolíně.

17. 12. 2009 - Vánoční karneval uzavřel letošní aktivní činnost oddílů sokolské všestrannosti
Na pondělí 14. prosince připravili cvičitelé pro děti z oddílů sokolské všestrannosti Vánoční karneval. I přes řádící nemoci se přišlo do sokolovny pobavit kolem šedesátky dětí.

15. 12. 2009 - Naše gymnastky postupují do přeboru ČOS!
Předvánoční čas se stal již tradičně dobou, kdy měří své síly gymnastky v přeborech team Gym. Všechna naše družstva nejprve vystoupila se solidními výsledky na přeboru Malé oblasti, kterou pořádala naše TJ.

15. 12. 2009 - Předvánoční setkání cvičitelů
Na předvánoční čas připravili členové náčelnictva ČOS netradiční seminář pro cvičitele, nazvaný Předvánoční setkání cvičitelů. Na tento seminář se přihlásilo šest cvičitelek z naší jednoty. Chřipka bohužel způsobila, že se nás nakonec do Prahy vypravilo pouze pět.