Dnes je čtvrtek 25. dubna 2024
a svátek slaví Marek, zítra slaví svátek Oto.

9. 12. 2009 - Podzimní soustředění atletů v Orlických horách
Členové atletického oddílu vyrazili na podzimní soustředění do Orlických hor. Soustředění pořádal oddíl SK Nové Město n. M.

9. 12. 2009 - Podzim na Ježkově
Pro milovníky sokolského táboření nabízíme pár fotek, které jsme pořídili 7. listopadu na Ježkově.

9. 12. 2009 - Mikulášské hodiny v Sokole
Mikulášské hodiny mají v Sokole dlouholetou tradici, která sahá až do sedmdesátých let minulého století.Tehdy pořádaly Mikulášské cvičitelky oddílu předškolního žactva. Po obnovení Sokola v roce 1990 připravovaly hodiny s mikulášskou nadílkou také cvičitelky oddílu žákyň. V letošním roce uspořádaly Mikulášské hodiny hned čtyři oddíly.

30. 11. 2009 - Celkové výsledky Českého a Žákovského poháru ve skocích na trampolíně
V pohárových závodech jsme dosahovali dobrých výsledků v kategorii žen. V synchronních dvojicích žen jsme dosáhli nejlepšího výsledku za deset let působení v nejvyšší soutěži.

29. 11. 2009 - 5. závod Českého a Žákovského poháru ve skocích na trampolíně
Poslední pohárový závod se našim závodníkům vydařil.

17. 11. 2009 - Přebor župy Podkrkonošské ve skocích na trampolíně
14. 11 .se v naší tělocvičně konal přebor župy, oblastní přebor a náborový závod pro zájemce o skoky na trampolíně.

4. 11. 2009 - Halloween v Sokole
Na pondělí 2. listopadu připravili cvičitelé Sokola pro žactvo cvičební hodiny, na kterých mohly děti pořádně oslavit svátek duchů a protože přišel i kouzelník, oslava se parádně vydařila.

28. 10. 2009 - Sokolové na Večeru s duchy
Také letos se členové oddílů všestrannosti, atletiky a gymnastiky zúčastnili společně Večeru s duchy. Sešlo se nás 26 dětí a 8 dospělých, abychom si prošli společně stezku, kterou připravila ZŠ Schulzovy sady.

28. 10. 2009 - Sokolové si připomněli 28. říjen
V úterý 27. října si zástupkyně naší jednoty společně s nejvyššími představiteli města a zástupci Skauta připomněli u památníku odboje výročí vzniku Československé republiky.

24. 10. 2009 - Župní přebor v desetiboji
V sobotu 24. 10. se konal ve Dvoře Králové n. L. župní přebor v desetiboji za účasti 80 závodníků.

23. 10. 2009 - Atletické závody Jaroměř open
26. září se 14 našich závodníků zúčastnilo závodů, které se konaly u příležitosti slavnostního otevření atletického stadionu v Jaroměři. Slavnostní akce přinesla dětem mnoho zážitků a také velké množství sportovních úspěchů.

21. 10. 2009 - 4. závod Českého poháru ve skocích na trampolíně
Jak nás reprezentovali naši závodníci na dalším závodě v Olomouci.

11. 10. 2009 - Brigáda na Ježkově
Na první říjnový víkend jsme si naplánovali velkou brigádu na Ježkově. A byla opravdu velká, sešlo se 15 ochotných brigádníků.

11. 10. 2009 - 2. Tajný výlet 2009
Vyhlásili jsme na říjen letošní druhý Tajný výlet a čekali, jestli rodiče své děti přihlásí i v této pokročilé podzimní době. Brzy bylo přihlášeno přes 30 dětí a naše obavy, že bude výletníků málo vzaly za své. Přihlášeny nebyly jenom děti, které s námi již několikrát výlety absolvovaly, ale také nováčci z řad předškoláků. Důvěra jejich rodičů nás velmi potěšila. Někteří rodiče se sice ptali KAM pojedeme, ale většina již pochopila, že když Tajný výlet, tak opravdu TAJNÝ.

7. 10. 2009 - Mezinárodní závod přátelství ve skocích na trampolíně Kladno 3. 10. 2009
V tomto závodě nastoupila v juniorské reprezentaci naše závodnice Petra Rychterová. Petra zde zaskákala zatím svoji nejtěžší volnou sestavu kterou má na Světové hry mládeže do Petrohradu. Její provedení zatím nebylo nejlepší a obsadila 26. místo z 38 juniorek. Kompletní výsledky z tohoto a dalších našich závodů jsou na stránkách ČGF.

7. 10. 2009 - Mistrovství České republiky družstev
Dva naši závodníci se zúčastnili MČR v Liberci.

1. 10. 2009 - Prázdninové soustředění oddílu trampolín
Oddíl skoků na trampolíně využil volného termínu na Ježkově k týdenímu soustředění.

28. 9. 2009 - Župní přebor v přespolním běhu
V sobotu 26. 9. se zúčastnilo 18 závodníků z naší jednoty přeboru župy Podkrkonošské - Jiráskovy v přespolním běhu. Krásné počasí přispělo ke hladkému průběhu závodu. Naši běžci vybojovali celkem 8 medailí.

27. 9. 2009 - Atletické úspěchy závodníků královédvorského Sokola
Září znamená pro sokoly nejen zahájení cvičebního roku, pokračování v trénincích, které započaly již o prázdninách, pokračování v rozvíjení dovedností, které si cvičenci osvojili na sportovních soustředěních, která probíhala během prázdnin, ale především pokračování ve sportovních soutěžích. Nejvíce napilno měli v prvním poprázdninovém měsíci atleti. Atletické soutěže se rozběhly již 5. září posledním kolem krajského přeboru družstev staršího žactva.

22. 9. 2009 - Informace pro cvičence všestrannosti, atletiky a gymnastiky
Zde nabízíme informace pro rodiče dětí, které navštěvují oddíly všestrannosti předškolního žactva a žactva, atletiky a gymnastiky.