Dnes je čtvrtek 28. března 2024
a svátek slaví Soňa, zítra slaví svátek Taťiána.

15. 5. 2008 - Víkendové soustředění atletického oddílu
Starší dívky z atletického oddílu se zúčastnily víkendového soustředění na Ježkově.

15. 5. 2008 - 1. kolo Krajského přeboru nejmladšího žactva v atletice
Ve čtvrtek 15. května byl zahájen letošní Krajský přebor družstev nejmladšího žactva v atletice. Po prvním kole je družstvo našich děvčat na 1. a chlapců na 4. místě.

11. 5. 2008 - Župní sraz Sokolů ve Vlkově.
Členové naší jednoty sen zúčastnili 8. 5. srazu ve Vlkově.

6. 5. 2008 - Fotografie z Mistrovství České republiky v Team-Gym
Nabízíme vám fotografie z MČR v Team-Gym, které se konalo 26. 4. v Ostravě. Naše gymnastky zde vybojovaly v kategorii Junior I. stříbrné medaile.

5. 5. 2008 - Brigáda na Ježkově po druhé
Na přelomu dubna a května se sešli na Ježkově táboroví vedoucí, aby probrali program tábora a samozřejmě také přiložili ruku k dílu.

5. 5. 2008 - Vydařený tajný výlet
Přesně po roce jsme zavítali na Tajný výlet opět do Českého ráje. Početná skupina 26 dětí a 9 dospělých zaplnila celý jeden vagón. Cesta do Turnova hladce ubíhala a největší úspěch měly samozřejmě tunely.

28. 4. 2008 - Jarmila Pivcová držitelkou stříbrné medaile ČOS
Tento dubnový víkend byl pro královédvorské sokoly stříbrný. Malé gymnastky vybojovaly na MČR stříbrné medaile a cvičitelka a činovnice Sokola Dvůr Králové n. L. Jarmila Pivcová převzala v Praze v Tyršově domě, sídle České obce sokolské, stříbrnou medaili jako uznání za obětavou činnost ve prospěch sokolského hnutí.

28. 4. 2008 - Fotografie z XI. sletu 1948
Sokol.cz uveřejnil řadu fotografií z XI. všesokolského sletu. Prohlédněte si je i vy.

27. 4. 2008 - Historický úspěch královédvorské gymnastiky
V sobotu 26. dubna se konalo v Ostravě mistrovství České republiky v Team – Gym. Družstvo gymnastek Sokola Dvůr Králové n. L. si vybojovalo nominaci na základě výsledků na přeboru ČOS v Praze.

24. 4. 2008 - Připravujeme se na atletické závody
Oddíly atletiky a sokolské všestrannosti se nyní pilně připravují na atletické závody, které nás na jaře čekají. 14. 4. jsme uspořádali místní závod v atletickém trojboji, kterého se zúčastnilo 24 předškolních dětí a 33 žákyň a žáků. Zde vám nabízíme výsledky.

23. 4. 2008 - Výsledková listina z Jaroměřského klokana
Konečně přinášíme výsledkovou listinu ze závodu ve skoku vysokém, z Jaroměřského klokana.

22. 4. 2008 - Jarní brigáda na Ježkově pod taktovkou žen
Členky oddílu ddílu žen pod vedením sester Aleny Novákové a Stáni Lokvencové zorganizoval dvoudenní brigádu na Ježkově, které se zúčastnilo devět žen a dva muži.

22. 4. 2008 - Informace pro členy oddílů sokolské všestrannosti, atletiky a sportovní gymnastiky
Zde najdete důležité informace pro členy uvedených oddílů.

22. 4. 2008 - Královédvorské gymnastky budou v sobotu soutěžit na MČR v Team – Gymu
Družstvo gymnastek ze Sokola Dvůr Králové n. L. se připravuje na mistrovství České republiky v Team – Gym, které se koná již tuto sobotu, 26. 4. v Ostravě. Družstvo děvčat do 11 let si vybojovalo nominaci do nejvyšší soutěže druhým místem na přeboru České obce sokolské. Soutěž Team – Gym se skládá ze tří částí – ze skoků z malé trampolínky, akrobatických řad a pohybové skladby. Držíme našim děvčatům palce, aby se jim závod, který je vyvrcholením letošní závodní sezóny vydařil.

22. 4. 2008 - Čtyři medaile z Litoměřic
Trampolínový potěr Královédvorského Sokola odjel 19.4. 2008 na svůj první větší závod do Litoměřic, kde se uskutečnil již tradiční „17. ročník O Litoměřický Kalich“. V tomto závodě jsou závodící rozděleni do několika skupin, a to jak podle věku, tak podle výkonnosti, aby měli šanci umístit se i ti nejmladší a nezkušení.

15. 4. 2008 - 36 medailí z přeboru župy Podkrkonošské v gymnastice a ve šplhu
V sobotu 12. 4. se konal ve Dvoře Králové n. L. župní přebor ve sportovní gymnastice a ve šplhu, kterého se zúčastnilo přes 80 závodníků ze šesti sokolských jednot a z gymnastického oddílu Lokomotivy Trutnov. Nejvíce závodníků postavil na start pořadatel závodu Sokol Dvůr Králové n. L. 37 královédvorských závodníků vybojovalo v gymnastice a šplhu celkem 36 medailí.

13. 4. 2008 - Skokané na trampolíně zahájili nový ročník Českého poháru
Naše závodnice Petra Rychterová zahájila úspěšně Český pohár.

9. 4. 2008 - Přebor Prahy
První závod letošní sezony pro závodníky z Čech.

9. 4. 2008 - Oblastní přebor, Přebor župy podkrkonošské a náborový závod
Závody ve skocích na trampolíně pro všechny zájemce.

5. 4. 2008 - Jaroměřský klokan přinesl sokolům šest medailí
V pátek 4. dubna se osm závodníků Sokola Dvůr Králové n. L. zúčastnilo třetího ročníku o Jaroměřského klokana, který pořádá atletický oddíl Sokola Jaroměř ve spolupráci se ZŠ B. Němcové v Jaroměři. Naši závodníci vybojovali šest medailí.