Dnes je sobota 20. dubna 2024
a svátek slaví Marcela, zítra slaví svátek Alexandra.

6. 11. 2007 - Sokolíci na večeru s duchy
Poslední říjnový den jsme se opět zúčastnili Večera s duchy, který se konal v parku Schulzovy sady. Tentokrát se se Sokolem vypravilo za duchy 20 dětí a 11 dospělých. Zde nabízíme několik fotografií.

31. 10. 2007 - Sokolíci oslavili helovín
Jak rychle u nás helovín zakotvil si mohl všimnout každý. Svátek, jehož symbolem je vydlabaná dýně osvětlená svíčkou, oslovil nejen děti, ale i dospělé. Zde můžete nahlédnout, jak jsme v Sokole oslavili letošní helovín.

25. 10. 2007 - Oddíl gymnastické přípravky se představuje
Zde vám chceme představit členy oddílu gymnastické přípravky, který navštěvují kluci a holčičky od čtyř let.

22. 10. 2007 - Mistrovství České republiky žactva ve skocích na trampolíně
Petra Rychterová opět dobře reprezentovala Sokol Dvůr Králové.

7. 10. 2007 - Výborný výsledek P. Rychterové ve skocích na trampolíně.
Naše účast na 4. závodě Českého a Žákovského poháru.

6. 10. 2007 - Novinka pro nejmladší cvičence
Naše jednota nabízí další možnost ke cvičení pro nejmenší cvičence.

2. 10. 2007 - Zimní setkání ježkovských táborníků
Na neděli 25. 11. plánujeme již čtvrté zimní setkání ježkovských táborníků. Setkání v sokolovně je určeno všem bývalým, současným i budoucím ježkovským táborníkům. Na programu budou hry, výroba drobnůstek, povídání a samozřejmě promítání filmu o letošním táboře. Odtajníme také téma etapové hry pro příští rok.

2. 10. 2007 - Fotografie z župního přeboru v přespolním běhu
22. září se konal župní přebor v přespolním běhu, kterého se zúčastnilo 19 našich závodníků. Ti vybojovali celkem 13 medailí. Zde nabízíme fotografie.

2. 10. 2007 - Fotografie z Evropských atletických her mládeže
Zde vám nabízíme fotografie z EAKG - Evropských atletických her mládeže, které se konaly ve druhé polovině září a jichž se zúčastnilo také našich pět závodnic.

2. 10. 2007 - Fotografie z gymnastického soustředění
Předposlední srpnový týden se konalo gymnastické soustředění, kterého se zúčastnili také naši gymnasté a gymnastky. Zde si můžete prohlédnout fotografie P. Špatenkové.

24. 9. 2007 - Župní přebor v přespolním běhu nám vyšel
22. září se konal župní přebor v přespolním běhu. Tentokrát se závodu zúčastnilo pouze 19 našich závodníků, ale ti odvedli výborné výsledky v podobě 13 medailí.

24. 9. 2007 - Naše atletky opět zabodovaly!!!
Ve třetím zářijovém týdnu se našim závodnicím velice dařilo. Neztratily se na Evropských dětských atletických hrách v Brně, ani na Krajském přeboru jednotlivců ve vícebojích.

17. 9. 2007 - Atletický oddíl Sokola úspěšný
V září se po prázdninové přestávce opět zapojili do atletických soutěží sokolští závodníci.

9. 9. 2007 - Nový rozvrh cvičebních hodin
Již je zveřejněn rozvrh cvičebních hodin pro rok 2007/2008, takže neváhejte nahlédnout!

27. 8. 2007 - Gymnastické soustředění v Hostinném
Předposlední srpnový týden se konalo v Hostinném tradiční gymnastické soustředění, které pořádá gymnastický oddíl Loko Trutnov. Soustředění se zúčastnila padesátka dětí od 5 do 18 let z oddílů Loko Trutnov, Sokola Dvůr Králové, Baníku Žacléř a Sokola Plzeň, kterým se věnovalo deset trenérů. Z naší jednoty se soustředění zúčastnili 4 chlapci a 17 děvčat.

27. 8. 2007 - Atletika
Atletický oddíl zahájí cvičení v pondělí 10. září. Z důvodu závodů budou zatím probíhat pouze pondělní hodiny od 17 hodin. Závodníci se zúčastní závodů dle rozpisu - starší žákyně v neděli 9. 9., mladší žákyně a žáci ve středu 12. září a nejmladší žactvo ve čtvrtek 13. 9.

27. 8. 2007 - Gymnastika žáků a přípravka
Odíly gymnastiky žáků a přípravky zahájí pravidelná cvičení středou 26. září. Žáci od 16 hodin a přípravka od 17.30 hodin.

27. 8. 2007 - Cvičení předškoláků a žactva
Oddíly předškolních dětí a žactva zahájí cvičení v pondělí 10. září. Cvičební hodiny budou ve stejnou dobu jako vloni - předškoláci od 15. 45 hodin a žactvo od 17 hodin.

10. 8. 2007 - Lidi kolem Ježkova
Tady najdete pár snímků vedoucích, kuchařek a íček, kteří letos pobývali na letošním táboře Na dvoře krále Artuše.

10. 8. 2007 - Naše atletky se chystají na Evropské atletické hry
Pět atletek vyšle atletický oddíl Sokola Dvůr Králové n. L. na EAKG, které se bude konat v polovině září v Brně.