Dnes je sobota 20. dubna 2024
a svátek slaví Marcela, zítra slaví svátek Alexandra.

Jste 15842095. návštěvník našich stránek.

1. 6. 2007 - 2. kolo KP družstev staršího žactva v atletice
V neděli 27. 5. se konalo ve Dvoře Králové n. L. 2. kolo KP družstev staršího žactva. Naše družstvo bylo velmi oslabeno neúčastí šesti závodnic, které se účastnily ve stejnou dobu MČR v Team - Gymu a M. Hanzlíčkové, která soutěžila v Jičíně na krajském kole ASPV v atletice.

1. 6. 2007 - 2. kolo krajského přeboru družtev nejmladšího žactva v atletice
24. 5. se konalo v Hradci Králové 2. kolo krajského přeboru družstev nejmladšího žactva v atletice. Informace o našich výsledcích najdete zde.

1. 6. 2007 - Úspěch našich závodníků na přeboru ČOS v sokolské všestrannosti
V posledním květnovém víkendu proběhl v Pardubicích přebor České obce sokolské v sokolské všestrannosti mladšího žactva. V této soutěži startují za každou župu dvě čtyřčlenná družstva, která tvoří vždy dvě žákyně a dva žáci do devíti let dvě žákyně a dva žáci do jedenácti let. Župu Podkrkonošskou-Jiráskovu reprezentovalo 7 závodníků a závodnic ze Sokola Dvůr Králové n. L. a jeden závodník ze Sokola Police n. M.

30. 5. 2007 - Český závod věkových skupin
V Rožnově pod Radhoštěm se konal 26. května další závod ve skocích na trampolíně.

30. 5. 2007 - 2. a 3. závod Českého poháru ve skocích na trampolíně
Naši skokané se zúčastnili závodů v Liberci a Praze.

21. 5. 2007 - 1. kolo krajského přeboru starších žákyň v atletice
V neděli 20. 5. proběhlo v Hradci Králové 1. kolo krajského přeboru starších žákyń v atletice. Sokol Dvůr Králové reprezentovalo celkem 13 žákyň. Po 1. kole je naše družstvo se 32 body na 5. místě ze 7 družstev. Více informací, fotografie a výsledky zde.

16. 5. 2007 - Píše o nás Krkonošský deník
Dnešní Krkonošský deník informuje o nedělním župním přeboru v atletice.

15. 5. 2007 - Známe vítěze župní soutěže sokolské všestrannosti
Atletický přebor uzavřel sérii soutěží, které se započítávají do soutěže sokolské všestrannosti. Známe výsledky i jména těch, kteří budou reprezentovat župu Podkrkonošskou na přeborech ČOS.

15. 5. 2007 - Přebor župy Podkrkonošské - Jiráskovy v lehké atletice
V neděli 13. května se konal v Trutnově za krásného počasí přebor župy Podkrkonošské v lehké atletice. Přeboru se zúčastnilo 170 závodníků z 11 sokolských jednot. Nejvyšší účast, úctyhodných 55 závodníků, měla jako obvykle sokolská jednota ze Dvora Králové n. L. Závodilo se ve všech věkových kategoriích od předškolního žactva po dospělé. Závodníci předvedli mnoho hodnotných výkonů. Celkem naši závodníci vybojovali 7 zlatých, 3 stříbrné a 4 bronzové medaile. Výsledky našich závodníků najdete zde.

14. 5. 2007 - Sokolský sraz v Kuksu
V úterý 8. 5. uspořádaly jednoty Sokol Žireč a Kuks ve spolupráci se župou Podkrkonošskou návštěvu kláštera Kuks. Odpoledne pak položení kytice k pomníku obětí pochodu smrti v roce 1945 v Choustníkově Hradišti.

12. 5. 2007 - Brigádička na Ježkově
Využili jsme volný den 8. 5. k brigádě i k setkání na Ježkově.

11. 5. 2007 - Atletické krajské soutěže zahájeny
Ve čtvrtek 10. 5. byl zahájen letošní krajský přebor družstev mladšího žactva II. třídy. Mezi početnými závodníky byla také dvě družstva Sokola Dvůr Králové n. L. Družstvo dívek tvoří D. Hysková, K. Holubová, K. Chaloupková, Z. Vítková, L. Nápravníková a A. Kränková. Letos poprvé jsme postavili také družstvo chlapců. Družstvo bylo v 1. kole oslabeno o P. Malého, soutěžili J. Doubal, P. Janíček, P. Vlček, V. Obst a O. Rausa.

7. 5. 2007 - Sokolové uctili památku obětí 2. světové války
V pondělí 7. května uctili sokolové památku obětí 2. světové války. Asi dvacet lidí se zúčastnilo pietního aktu na stadionu, kde jsme položili květiny k pomníku padlých a umučených královédvorských sokolů. 8. 5. uctí zástupci župy Podkrkonošské - Jiráskovy památku obětí pochodu smrti na hřbitově v Choustníkově Hradišti.

6. 5. 2007 - Vydařený Tajný výlet
Na 5. května jsme naplánovali pro sokolské předškoláčky a žactvo Tajný výlet . Kam? No to bylo přece tajné!

2. 5. 2007 - Krajský atletický pohár nejmladšího žactva klepe na dveře
Příští čtvrtek proběhne v Týništi nad Orlicí 1. kolo Krajského přeboru nejmladšího žactva. Naši jednotu budou zastupovat dvě družstva. Družstvo dívek a letos poprvé také družstvo chlapců. Přejeme všem závodníkům mnoho úspěchů!

2. 5. 2007 - Fotografie z návštěvy prezidenta republiky v našem městě
Naší jednatelce sestře A. Motalové se dostalo cti, že byla pozvána na oběd s prezidentem republiky V. Klausem, kde zastupovala naši Tělocvičnou jednotu. Zde jsou fotografie z průběhu akce ve staré radnici.

1. 5. 2007 - Zahajovací závody v atletice
Oddíl atletiky při T.J. Dvůr Králové n. L. uspořádal ve středu 25. 4. zahajovací závody v lehké atletice, kterých se zúčastnilo také 11 dívek ze Sokola. Výborného výsledku dosáhla děvčata ve skoku vysokém, kde si A. Šedivá utvořila nový osobní rekord 147 cm a mladší žákyně K. Malá při druhém startu skočila 130 cm.

1. 5. 2007 - Tajný výlet se Sokolem
V sobotu 5. května pojedou děti z oddílu předškoláků, žactva, atletiky a gymnastické přípravky na tajný výlet. Sraz v 7. 45 hodin na vlakovém nádraží. Bližší informace u vedoucích uvedených oddílů.

1. 5. 2007 - Župní atletické závody
V neděli 13. května se konají v Trutnově župní atletické závody. Odjezd všech závodníků je v 7.25 hodin od gymnázia. Bližší informace ZDE.

24. 4. 2007 - Další fotografie ze župního přeboru ve sportovní gymnastice a šplhu
Nabízíme vám fotografie Jana Bartoše ze sobotního župního přeboru ve sportovní gymnastice a šplhu.