Dnes je čtvrtek 25. dubna 2024
a svátek slaví Marek, zítra slaví svátek Oto.

23. 12. 2006 - Veselé Vánoce!
Radostné prožití Vánočních svátků a do nového roku hodně zdraví, štěstí a úspěchů přeje všem svým členům a příznivcům výbor sokola.

18. 12. 2006 - Vánočního karnevalu žactva se zúčatnila padesátka dětí
18. 12. se konal v sokolovně společný vánoční karneval sokolského žactva. Karnevalu se zúčastnilo padesát dětí.

17. 12. 2006 - Úspěch gymnastek na soutěži Team-Gym
Naše gymnastky soutěžily v neděli 17. 12. v Praze na velké oblasti v soutěži Team-Gym a Slet-Gym. Družstva dívek do 11 a do 16 let vybojovala 1. místa a postup na přebor ČOS. Zde se bude 27. 1. 2007 bojovat o postup na mistrovství ČR.

17. 12. 2006 - Vánoční štrudl Praha - Liboc 9. 12. 2006
Poslední závod letošního roku ve skocích na trampolíně.

16. 12. 2006 - 5. závod Českého a Žákovského poháru ve skocích na trampolíně a celkové výsledky poháru za rok 2006
Poslední závod Českého poháru který se konal 26. 11. v Liberci vyšel Petře Rychterové výborně.

11. 12. 2006 - Fotogalerie z Vánoční show Angeles dance group
Fotogalerie z Vánoční show konané 7. 12. 2006 v hale Základní školy Strž. Show pořádala taneční skupina Angeles dance group, která pracuje pod hlavičkou naší jednoty, ZUŠ Dvůr Králové n. L. a Loko Trutnov. Jako hosté vystoupily gymnastky ze Sokola Dvůr Králové s pódiovými skladbami, akrobacií a skoky na trampolíně, děti ze ZUŠ Dvůr Králové a brejkaři z Trutnova. Fotografoval Petr Škoda

6. 12. 2006 - Mikulášská nadílka v sokolovně
V pondělí 4. 12. navštívili sokolovnu Mikuláš s čerty. Fotografie z této akce najdete zde.

6. 12. 2006 - Merlinovo poselství budoucím táborníkům
Všem, kteří se rozhodnou strávit příští rok druhých 14 dní v červenci na Ježkově, patří Merlinovo poselství.

6. 12. 2006 - Fotografie ze soutěže Team-Gym a Slet-Gym
Na fotografiích P. Špatenkové si můžete prohlédnout záběry ze sobotního závodu.

6. 12. 2006 - První prosincovou sobotu patřila sokolovna Team-Gymu
2. prosince se v královédvorské sokolovně konal oblastní přebor v soutěži Team-Gym a Slet-Gym. Team-Gym je název pro gymnastickou soutěž, kde závodí gymnasté a gymnastky ve družstvech. Soutěží se v pohybových skladbách, ve skocích z trampolínky a v akrobatických řadách, a to vše na hudbu. Slet-Gym je podobná soutěž, pouze z ní vypadá pohybová skladba.

4. 12. 2006 - Ježkovští táborníci se sešli
V neděli 3. 12. se sešlo v naší sokolovně 37 táborníků, aby si společně s vedoucími zavzpomínali na chvíle, které společně prožili na letním sokolském táboře Ježkov.

2. 12. 2006 - Slavnostní zakončení sletového roku
Ve středu 29. listopadu se v Městském sále v Úpici konalo setkání cvičenců, cvičitelů a činovníků župy Podkrkonošské – Jiráskovy. Akce, která byla slavnostní tečkou za letošním XIV. všesokolským sletem, se zúčastnili kromě členů pořádající sokolské jednoty Úpice zástupci jednot Náchod, Nový Hrádek, Hronov, Police nad Metují, Červený Kostelec, Česká Skalice, Jaroměř, Studnice, Žireč, Rtyně v Podkrkonoší a Dvůr Králové n. L.

30. 11. 2006 - Veronika Havranová, Eliška Karešová a Veronika Vysloužilová o úspěchu Angeles na MS
A je to zase tady. Po náročních trenincích jsme se vydali 24.11.2006 na mistrovství světa do německé Riesy s formací Gorgony a produkcí Lord of the Rings. Zde najdete povídání Verči Havranové a také zážitky Elišky Karešové a Verči Vysloužilové.

27. 11. 2006 - Připomínáme všem milovníkům táboření - zimní sraz ježkovských táborníků
Již tuto neděli se sejdou ježkovští táborníci na svém již třetím zimním srazu. Na programu jsou hry, soutěže,vyrábění a především promítání letošního tábora. Sraz je ve 14:30 hodin v sokolovně, nezapomeňte na přezůvky!!! Dozvíte se téma tábora 2007.

24. 11. 2006 - Produkce Pána prstenů i juniorská formace Gorgony vybojovaly na MS v Německu úžasné 3. místo!!!!!
26. 11. Skvěle se dařilo tanečnicím a tanečníkům z taneční skupiny Angeles dance group na mistrovství světa v Show dance v německé Riese. V pátek večer zasáhla do bojů produkce Pána prstenů, která vybojovala nádherné 3. místo, juniorská formace Gorgony postoupila nejprve do semifinále, poté i do finále, kde svůj výkon tanečníci korunovali skvělou bronzovou medailí. Všem tanečnicím a tanečníkům a především jejich trenérce Táně Kačkošové blahopřejeme!!!!!!!!

23. 11. 2006 - Angeles míří do Německa
Taneční skupina Angeles dance group míří tento týden na MS, které se koná v německé Riese.

12. 11. 2006 - Skokané na trampolíně se zúčastnili dalších závodů.
Naše děvčata obsadila 1. místo v Přeboru ČOS v závodě synchronních dvojic a 2. místo v jenotlivcích. P. Rychterová nás úspěšně reprezentovala na Žákovském mistrovství České republiky. Podrobnosti na stránce trampolín.

12. 11. 2006 - Běh dlouhými záhony
Naši závodníci se v sobotu 11. 11. zúčastnili pěkného běžeckého závodu, který pořádal Maratonstav Úpice. Neočekávaně získali 5 medailí.

12. 11. 2006 - Slavnostní zakončení XIV. všesokolského sletu v župě Podkrkonošské
Ve středu 29. 11. v 17 hodin se uskuteční v Úpici Slavnostní zakončení XIV. všesokolského sletu v župě Podkrkonošské. Naše jednota vypraví do Úpice autobus. Všichni zájemci jsou srdečně zváni.

12. 11. 2006 - 5. 11. proběhl župní desetiboj
5. listopadu uspořádala královédvorská jednota již po čtvrté župní přebor v desetiboji. Závodu, který prověří rychlost, obratnost, sílu, vytrvalost i přesnost, se tentokrát zúčastnilo 80 závodníků za sedmi sokolských jednot. Nejmladší závodnici byly tři roky, nejstarším závodníkům 16 let.