Dnes je sobota 20. dubna 2024
a svátek slaví Marcela, zítra slaví svátek Alexandra.

14. 6. 2006 - Velký článek o sletu ve Dvoře Králové v Krkonošských novinách
Přečtěte si velký článek o našem královédvorském předsletovém vystoupení.

14. 6. 2006 - Další informace o vstupenkách na XIV. všesokolský slet
Přečtěte si další informace o sletu v Praze.

11. 6. 2006 - Informace o vstupenkách na XIV. všesokolský slet
Minulý týden byl zahájen předprodej vstupenek na hromadná vystoupení v rámci XIV.všesokolského sletu (5.a 6.7.2006, stadion E.Rošického, Praha 6-Strahov) společností Sazka a.s.

7. 6. 2006 - Český závod věkových skupin ve skocích na trampolíně.
Petra Rychterová zvítězila v Rožnově p. R. a stala se opět nejlepší žákyní své věkové kategorie v České republice v roce 2006.

7. 6. 2006 - Fotografie z Krajského sletu v Pardubicích
Na fotografiích P. Špatenkové nahlédněte do atmosféry pardubického sletu.

7. 6. 2006 - Fotografie z Regionálního sletu v Hradci Králové
Podívejte se na fotografie ze sletu v Hradci Králové od Jana Bartoše.

7. 6. 2006 - Krkonošské noviny o přeboru ČOS
Dnešní Krkonošské noviny informují o víkendovém úspěchu našich závodníků na Přeboru ČOS.

5. 6. 2006 - 11. 6. SE KONÁ PŘEDSLETOVÉ VYSTOUPENÍ VE DVOŘE KRÁLOVÉ N. L.
V neděli 11. 6. pořádá naše sokolská jednota předsletové vystoupení. Zveme všechny naše příznivce do haly zimního stadionu, kde bude vystoupení slavnostně zahájeno ve 14 hodin.

5. 6. 2006 - 2. kolo krajského přeboru staršího žactva
V neděli se konalo 2. kolo krajského přeboru staršího žactva. Barbora Šubrtová (Sokol Jaroměř) získala dvě zlaté medaile v běhu na 100 a 200 m překážek, Magdaléna Hanzlíčková vybojovala stříbrnou medaili v běhu na 800 m. Další výsledky najdete zde.

4. 6. 2006 - Naši cvičenci na Krajském sletu v Pardubicích
35 cvičenců ze skladeb Korálky, Kdo si hraje, nezlobí, Výlet s aerobikem a Ta naše písnička česká vystoupilo v sobotu na Krajském sletu v Pardubicích.

4. 6. 2006 - Hlavňáci na MČR v Prostějově
V pátek bojovali tanečníci z Angeles dance group na mistrovství ČR. Show dance formace Tetsujin skončila na 8. místě a nepostoupila do finále, taneční kompozice Splynutí se probojovala do finále a skončila na krásném 4. místě.

4. 6. 2006 - Úspěch starších žákyň a dorostenek na Přeboru ČOS ve všestrannosti
Tento víkend se konal v Praze Přebor ČOS v sokolské všestrannosti staršího žactva, dorostu a dospělých. Naše závodnice napodobily mladší žactvo a také ony se nevrátily domů s prázdnou. Andrea Šedivá a Simona Balharová přivezly titul přebornic ČOS, Andrea Hysková skončila celkově 5., Veronika Havranová 8. a Š. Neumannová 10. Další medaile vybojovala děvčata v jednotlivých disciplínách. A. Šedivá získala zlato na šplhu a stříbro v gymnastice a atletice, A. Hysková zlato v plavání a bronz za atletiku a S. Balharová přidala zlato za gymnastiku. Kompletní výsledky najdete zde.

3. 6. 2006 - Sobotní Krkonošské noviny o královédvorských sokolech
V sobotních Krkonoškách najdete obsáhlý článek o úspěších našeho mladšího žactva na přeboru ČOS i s fotografií a také článek o Angeles Dance group.

2. 6. 2006 - Upoutávka na pardubický slet
3. 6. se koná slet v Pardubicích. Naše jednota nebude tak silně početně zastoupena jako v Hradci Králové, ale i tak se všech 35 cvičenců těší na vystoupení.

1. 6. 2006 - První červnový víkend opět nabitý
Také první červnový víkend čeká na sokolské sportovce několik důležitých akcí. Hlavňáci z Angeles promluví do soutěží na MČR v Prostějově, starší žákyně, dorostenky a žena budou závodit na přeboru ČOS v sokolské všestrannosti v Praze, trampolinisty čeká Český závod věkových skupin v Rožnově, atletky budou soutěžit ve 2. kole KPD staršího žactva v Hradci Králové a 35 cvičenců vystoupí ve čtyřech sletových skladbách na krajském sletu v Pardubicích.

31. 5. 2006 - Fotografie z hradeckého sletu najdete v Krkonošských novinách
V posledních květnových novinách najdete článek o sletu v Hradci Králové a také fotografie Jana Bartoše.

30. 5. 2006 - Velký článek o Sokole v časopise Reflex č. 21!!!
Přečtěte si článek o Sokole v Reflexu číslo 21. Najdete zde i fotografie z úpické akademie, kde vystupovali také naši cvičenci.

29. 5. 2006 - Sokolské slety v televizi
Česká televize uvede v neděli 11. 6. pořad o sokolských sletech. Upoutávku najdete zde. Ale Dvoráci, 11. 6. máme ve Dvoře Králové místní sletové vystoupení, přijďte se podívat na naši sokolskou současnost!!!

29. 5. 2006 - Výsledky Přeboru ČOS v sokolské všestrannosti mladšího žactva
Zde najdete výsledky našich závodníků na víkendovém Přeboru ČOS.

29. 5. 2006 - Regionální slet v Hradci Králové
Poslední květnový víkend patřil Regionálnímu sletu v Hradci Králové. Mezi 1700 cvičenci bylo také 85 cvičenců ze Sokola Dvůr Králové n. L.