Dnes je čtvrtek 28. března 2024
a svátek slaví Soňa, zítra slaví svátek Taťiána.

Jste 15622098. návštěvník našich stránek.

18. 4. 2006 - Jarní brigáda na Ježkově
Zveme všechny lidičky ochotné pomoci při jarním úklidu na Ježkově!!! Brigáda se koná 30. 4. 2006 od 10 hodin. S sebou si nezapomeňte pracovní oděv, dobrou náladu a nějaký ten buřtík na opékání. Případné dotazy směrujte na mail jezkov2006@seznam.cz. Brigáda se bude konat pouze za příznivého počasí!!!

18. 4. 2006 - Regionální kolo Formací - FDT "DANCE PARTY 2006"
15.4. 2006 se zúčastnili tanečníci z Angeles Regionálního kola Formací - FDT "DANCE PARTY 2006", které se konalo v Hradci Králové. Vystoupilo zde devět formací od dětské kategorie, přes juniory až po kategorii hlavní (skladby Zvonky, Vločky, Želvy, Žáby, Nálada, Splynutí, Domino, Gorgony, Tetsujin). Nabízíme Vám výsledky a několik fotografií paní Ilony Frýzlové. Další fotografie najdete na webových stránkách skupiny Angeles dance group na www.angeles.dvk.cz

10. 4. 2006 - Plaváčci mají sletové úbory!
10. 4. čekalo na Plaváčky překvapení. Dostali sletové úbory. Hned si je vyzkoušeli a samozřejmě si v nich zacvičili. Nahlédněte, jak jim námořnické úbory sluší.

9. 4. 2006 - Skokané na trampolíně zahájili novou sezonu.
První závod Přebor Prahy se našim závodnicím vydařil.

9. 4. 2006 - Župní přebor ve sportovní gymnastice a šplhu
8. dubna se konal v naší sokolovně župní přebor ve sportovní gymnastice a šplhu. Závodu se zúčastnilo 84 závodníků ze šesti sokolských jednot. Našim závodníkům se dařilo, a tak vybojovali pro naši jednotu celou řadu medailí.

9. 4. 2006 - Naši běžci na Přeboru ČOS v přespolním běhu
Naše jednota vyslala na přebor ČOS v přespolním běhu, který se konal 8. dubna v Kolíně, skupinku pěti běžců. Přeborem byly slavnostně zahájeny sletové sportovní soutěže, které budou doprovázet nadcházející XIV. všesokolský slet.

1. 4. 2006 - Naše gymnastky se připravují na MČR
V lednu soutěžila naše děvčata z oddílu sportovní gymnastiky na Přeboru ČOS v Team - Gym. Družstvo dívek do 16 let zvítězilo a postoupilo automaticky na Mistrovství České republiky. Dodatečně nominovala Česká obec sokolská na MČR také družstvo dívek do 11 let.

1. 4. 2006 - Tábořiště Ježkov má svoji pohlednici
V letošním roce budou poprvé posílat ježkovští táborníci z tábora pohlednice s motivem našeho tábořiště. Prohlédnout si je můžete zde.

29. 3. 2006 - Rozpis zkoušek na XIV. všesokolském sletu v Praze
Zde najdete přesný harmonogram zkoušek na XIV. všesokolském sletu v Praze od 2. 7. do 6. 7. 2006

28. 3. 2006 - Zimní tábor na bunkru 2006
Stejně jako roky minulé, tak i letos se uskutečnil zimní tábor na bunkru. Domovem nám byl jako vždy pěchotní srub R-S 74 „Na holém“. Naše sestava byla: Michal Janeček, Honza, Petr, Vašek a Ondra Škodovi, Karel Rücker, Radka Stránská, Lukáš Medlík a Jakub Dlabola.

28. 3. 2006 - Soutěž "Namaluj sokola"
Devět děvčat se přihlásilo do výtvarné soutěže vypsané časopisem Sokol. Zde si můžete prohlédnout jejich výtvory.

27. 3. 2006 - Příspěvek Lenky Khýrové v březnovém čísle časopisu Sokol
Také v březnovém čísle najdete příspěvek Lenky Khýrové na stránkách Junior - Sokol.

27. 3. 2006 - Příspěvek Lenky Khýrové v únorovém čísle časopisu Sokol
Přečtěte si příspěvek Lenky Khýrové na stránkách Junior - Sokol.

25. 3. 2006 - Kdy a kde vystoupí naši cvičenci
Naši cvičenci vystoupí na několika regionálních sletových vystoupeních. Zde najdete bližší informace.

19. 3. 2006 - Fotky z nácviku skladby "Ta naše písnička česká"
Nabízíme vám několik fotografií z nácviku skladby pro seniory, kteří cvičí na hudbu Karla Hašlera.

19. 3. 2006 - Fototografie z nácviku skladby Rozkvetlá louka
Nácvik sletových skladeb jde do finále. Prohlédněte si pár fotek z nácviku skladby Rozkvetlá louka.

12. 3. 2006 - Další informace o XIV. všesokolském sletu
Další důležité informace a zajímavosti o připravovaném XIV. všesokolském sletu najdete také na stránkách České obce sokolské.

12. 3. 2006 - Informace o XIV. všesokolském sletu
Všechny důležité informace najdete na webových stránkách sokol.cz

7. 3. 2006 - Pro děti byly připraveny soutěže
Pro účastníky šibřinek jsme připravili soutěže, kterých se mohly zúčastnit i úplně malé děti.

7. 3. 2006 - Cirkusová vystoupení se líbila
Pro obveselení účastníků šibřinek jsme připravili cirkusový program, ve kterém vystoupila děvčata z oddílu sportovní gymnastiky, dorostenky a samozřejmě Jitka v roli ředitele cirkusu.