Znak florbalu

www.salming.cz
Hlavní partner

9. 7. 2020 - Letní tréninky Juniorů:
Pondělí od 18:00 na umělce ve Strži
Čtvrtek od 18:30 na umělce ve Strži nebo běhání u nemocnice

12. 3. 2020 - Sokol Dvůr Králové ruší všechny tréninky a cvičení
Oznamujeme všem našim členům, že všechny tréninky a cvičení jsou do odvolání zrušeny. Sokolovna je zavřená.

23. 3. 2013 - Fotografie z valné hromady
Podívejte se na fotky z valné hromady, která se konala 22. března.

23. 3. 2013 - Na valné hromadě se hodnotil uplynulý cvičební rok
22. března se konala valná hromada naší sokolské jednoty. Přítomní vyslechli zprávu vzdělavatele, náčelnice, hospodářky i revizní komise. Byl zvolen výbor pro nové volební období, který bude pracovat v nezměněném složení. O kulturní zážitek se postaraly členky gymnastického oddílu, když zacvičily pódiové skladby Team - Gym, se kterými se probojovaly na MČR. V závěru byli oceněni úspěšní reprezentanti jednoty, a také cvičitelé a trenéři.

14. 2. 2010 - Valná hromada královédvorského Sokola
V pátek 12. února se konala za účasti asi padesátky lidí valná hromada Tělocvičné jednoty Sokol Dvůr Králové n. L.

28. 8. 2009 - Tento týden zahájíme nový cvičební rok
V září bude zahájen nový cvičební rok. Rozvrh najdete na internetu. Kdy konkrétně zahajují jednotlivé oddíly najdete zde.

2. 9. 2008 - Nový rozvrh cvičebních hodin
Byl zveřejněn rozvrh cvičebních hodin pro rok 2008/2009, takže neváhejte nahlédnout...

7. 2. 2008 - Akademie k výročí představila Sokol v plném lesku
V lednu měli královédvorští sokolové napilno. Připravovali se totiž na oslavy 145. výročí založení Sokola ve Dvoře Králové n. L. Na slavnostní akademii se chtěly představit téměř všechny oddíly, a tak se nacvičovalo a trénovalo naplno.

29. 12. 2007 - Úspěšný rok 2008
Tělocvičná jednota Sokol Dvůr Králové n. L. přeje všem svým příznivcům úspěšný a šťastný rok 2008.

8. 11. 2007 - Fortuna extraliga živě na ČT 4
Celkem čtyřmi přímými přenosy v průběhu dvou týdnů zahájí v říjnu Česká televize další etapu živých vysílání zápasů Fortuna extraligy v sezóně 2007/2008. V tomto ročníku by se měl v základní části florbal objevovat na obrazovkách ČT 4 Sport v pravidelné časem čtvrtečních podvečerů, kdy se odehrají i dva ze čtyř říjnových přenosů.

Index Sokol DK | Aktuality | Tréninky | Akce | Elévové | Mladší žáci | Starší žáci | Žákyně | Junioři | Foto | Odkazy | Kontakt