Znak florbalu

www.salming.cz
Hlavní partner

Dvorští florbalisté
do nového roku z předních míst

Místní oddíl florbalu má letos v soutěžích 6 družstev. Většina plní očekávání a předpoklady.

Jedinou výjimkou je družstvo juniorů, které ve 2. celostátní lize bojuje se soupeři až o 4 roky staršími. Je zde vidět velký věkový rozdíl a také v mnoho zápasech chybí k vítězství ta trocha pověstného štěstí. Po necelé polovině soutěže jsou na 9. místě.

Dalším družstvem v soutěžích je "A" tým starších žáků v SV lize. Ti jsou na tom podstatně lépe. V doposud odehraných zápasech utrpěli pouze jednu porážku od FBC Liberec A. S nimi mají taky stejný počet bodů. Horší skore ale odsoudilo dvorské hráče na 2. místo. I to jim ale ještě zaručuje postup na MČR.

V SV přeboru startuje "Béčko" starších žáků. Ani ti se nechtějí nechat zahanbit a soupeře dokážou pěkně potrápit. Průběžné 3. místo je i trochu nad očekáváním.
Dalším zástupcem v SV lize je družstvo žákyň, které obhajuje loňské vítězství. Letos to prozatím není tak suverénní, ale i přesto ligu vedou. Je zde znát odchod několika zkušených hráček.

Předposledním zástupcem v SV lize je družstvo mladších žáků. I přesto, že družstvo tvoří skoro z poloviny noví hráči, tak se jim vcelku daří. Průběžné 2. místo je při stávajícím složení velkým úspšchem.

A posledním zástupcem jsou ti nejmladší - elévové. V této kategorii není vyhlášená dlouhodobá soutěž, ale pouze řada jednotlivých turnajů. Doposud se kluci zúčastnili dvou, kde nedali soupeřům šanci a vše suverénně vyhráli.

Je vidět, že cílevědomá práce s dětmi přináší úspěchy. Přejme tedy všem hodně zdaru v zápasech i po Novém roce.

Index Sokol DK | Aktuality | Tréninky | Akce | Elévové | Mladsí žáci | Starší žáci | Žákyně | Junioři | Foto | Odkazy | Kontakt