Znak florbalu

www.salming.cz
Hlavní partner

28. 3. 2023 - Sokolský zpravodaj informoval o naší akademii
Podívejte se na reportáž o naší akademii. Moc hezky to ČT zpracovala.

22. 1. 2023 - Sokolská akademie oslaví významné výročí
Přesně za měsíc se bude konat velká akademie Sokola Dvůr Králové n. L. ke 160. výročí svého založení. Připravujeme dvě vystoupení pro školy a jedno odpolední vystoupení pro rodiče, prarodiče a naše příznivce. Těšíme se na všechny diváky, kteří s námi přijdou oslavit toto výjimečné výročí. Vaši sokolové.

1. 9. 2021 - Pozor! Přečtěte si podmínky, za jakých se můžete účastnit cvičení nebo tréninků!
Pozor, zde najdete podmínky, za jakých může cvičenec vstoupit do sokolovny a cvičit ve svém oddíle. Před vstupem do sokolovny vyplníte formulář včetně telefonního čísla - tento formulář platí 7 dní, poté musíte vyplnit formulář znovu. V oddíle rodičů a dětí budou vyplňovat pouze rodiče, v oddíle předškoláků děti nad 6 let, v ostatních oddílech všichni. Bez podepsaného prohlášení nesmí cvičenec nastoupit k tréninku nebo cvičení.

9. 7. 2020 - Letní tréninky Juniorů:
Pondělí od 18:00 na umělce ve Strži
Čtvrtek od 18:30 na umělce ve Strži nebo běhání u nemocnice

Index Sokol DK | Aktuality | Tréninky | Akce | Elévové | Mladsí žáci | Starší žáci | Žákyně | Junioři | Foto | Odkazy | Kontakt