Dnes je pondělí 29. dubna 2024
a svátek slaví Robert, zítra slaví svátek Blahoslav.

Litoměřice 6. 5. 2006

Kompletní výsledky (XLS)

Dalším závodem byl závod v Litoměřicích. Tohoto závodu se mohou zúčastnit i závodníci kteří nezaskáčí sestavy nutné pro účast v Českém poháru. Z našeho oddílu se tohoto závodu zúčastnili čtyři závodníci v jednotlivcích.

V kategorii dívky 94-91 M. Vinařová a H. Veselá. Obě zaskákaly povinné a volné sestavy dobře a postoupily v této nejsilněji obsazené kategorii mezi 10 nejlepších do finále. Markéta jako čtvrtá a Hana na pátém místě, ta ale svůj dobrý výkon nezopakovala a klesla na 10 místo.

Žáci 98-95 ve svém prvním závodě nastoupili dva naši žáci Jakub Hloušek a Ondřej Rausa.

Výsledky:

Žákyně 91-94