Dnes je pátek 29. března 2024
a svátek slaví Taťiána, zítra slaví svátek Arnošt.

29. 5. 2006 - Mladší žákyně I. třídy zahájily svou soutěž
Ve středu, 24. května, zahájily žákyně krajský přebor družstev žactva I. třídy. Výsledky najdete zde.

28. 5. 2006 - Pro zájemce o zájezd na XIV. všesokolský slet
Župa Podkrkonošská - Jiráskova pořádá 6. 7. zájezd na XIV. všesokolský slet do Prahy na II. sletový program.

28. 5. 2006 - Informace k prodeji vstupenek na slet
Zde najdete bližší informace k předprodeji vstupenek na XIV. všesokolský slet v Praze.

28. 5. 2006 - Medaile z přeboru ČOS
Naše mladší žactvo přivezlo řadu medailí z přeboru ČOS.

25. 5. 2006 - O víkendu bylo opět rušno
Poslední květnový víkend nás čekalo opět několik akcí. Již v pátek odjeli naši závodníci do Plzně na Přebor ČOS mladšího žactva v sokolské všestrannosti, v sobotu a neděli se konal regionální slet v Hradci Králové, na kterém vystoupili všichni cvičenci, kteří nacvičovali na XIV. všesokolský slet. Nedělní závody v atletice byly pro nepřízeň počasí zrušeny.

23. 5. 2006 - Skladby všesokolského sletu se představily na Novém Hrádku
V sobotu 20. 5. se konalo na Novém Hrádku další z řady předsletových vystoupení. Také zde vystoupili naši cvičenci.

23. 5. 2006 - Starší žákyně zahájily krajský atletický přebor
V neděli 21. 5. zahájily starší žákyně svůj krajský atletický přebor.

23. 5. 2006 - Juniorská formace Gorgony na MČR třetí
20. 5. se v Hradci Králové konalo MČR v show dance formacích. Taneční skupinu ADG na této soutěži úspěšně reprezentovala skladba Gorgony v podání juniorů, kteří skončily na nádherném 3. místě a kvalifilovali se tak do vyšší soutěže.

22. 5. 2006 - Nový příspěvek Lenky Khýrové v časopisu Sokol
V květnovém čísle časopisu Sokol najdete na juniorských stránkách mimo jiné také pěknou povídku od Lenky Khýrové.

18. 5. 2006 - Výsledky 2. kola krajského poháru ml. žákyň II. třídy v atletice
18. 5. se konalo 2. kolo krajského poháru nejmladších žákyň v atletice. Zde najdete výsledky našich dívek.

17. 5. 2006 - Víkend bude opět ve znamení soutěží a sletového vystoupení
O víkendu 20. - 21. 5. mají sokolové opět napilno. Junioři budou bojovat se svými formacemi Gorgony a Nálada na mistrovství České republiky v Hradci Králové, starší žákyně zahájí 1. kolem krajskou atletickou soutěž a cvičenci z oddílů sokolské všestrannosti se chystají na předsletové vystoupení na Novém Hrádku.

17. 5. 2006 - Úspěch žákyň v sokolské výtvarné soutěži
Začátkem roku vyhlásil časopis Sokol výtvarnou soutěž, do které se zapojilo také devět děvčat z naší jednoty. V 5. čísle časopisu Sokol byly zveřejněny výsledky soutěže. K naší velké radosti se tři naše děvčata probojovala na pomyslné stupně vítězů.

17. 5. 2006 - Přečtěte si více o MČR v Team - Gym
Podívejte se na stránky Euroteamu a přečtěte si informace o průběhu MČR v soutěři Team - Gym.

17. 5. 2006 - Výsledky 1. kola krajského poháru ml. žákyň II. třídy v atletice
Zde najdete výsledky 1. kola krajského poháru mladších žákyň, které se konalo 11. 5. v Novém Městě n. M.

16. 5. 2006 - Sluníčka se představila na předsletové akademii v Polici nad Metují
Děvčata z gymnastického oddílu představila sletovou skladbu Sluníčka na předsletové akademii v Polici nad Metují. Podívejte se na fotografie z průběhu akademie.

14. 5. 2006 - 15. Litoměřický kalich
Již 15. ročník tradičních závodů ve skocích na trampolíně konaný v Litoměřicích.

13. 5. 2006 - Naši závodníci na župním přeboru v atletice
V sobotu 13. května se konal v Jaroměři župní přebor v atletice, kterého se zúčastnilo 185 závodníků. Mezi nimi také 54 závodníků z naší jednoty. Jejich výsledky najdete zde.

13. 5. 2006 - Hlavňáci soutěžili na Mistrovství Čech
Tanečníci z Angeles dance group dnes soutěží se svými skladbami show dance Tetsujin a taneční kompozice Splynutí na Mistrovství Čech v Kladně. Držíme všem hlavňákům palce!!!

13. 5. 2006 - Předprodej vstupenek na sletová vystoupení v Praze
Podle upřesňující informace společnosti Sazka a.s., hlavního distributora a prodejce vstupenek na hromadná vystoupení na Strahově, bude prodej prostřednictvím online terminálů a internetových objednávek zahájen v pátek 19. května 2006. Bližší informace získají zájemci od uvedeného dne na internetové adrese http://www.sazkaticket.cz .

11. 5. 2006 - Nejmladší děvčata na 1. kole krajského přeboru v atletice
Dvě družstva našich nejmladších děvčat zahájila prvním kolem letošní Krajský přebor družstev v atletickém čtyřboji. Zde si přečtete, jak se dařilo našim děvčatům.