Dnes je pondělí 29. dubna 2024
a svátek slaví Robert, zítra slaví svátek Blahoslav.

Oddíl atletiky - články
19. 10. 2005 - Přebor ČOS v atletickém čtyřboji
V neděli 2. 10. se konal v Plzni za velmi nepříznivého počasí přebor České obce sokolské v atletickém čtyřboji. Po celý den poměrně dost pršelo a byla zima, přesto se do Plzně sjely všechny větší sokolské atletické oddíly. Soutěžili zde mladí atleti z Českých Budějovic, Plzně, Opavy, Kolína, Hradce Králové, Nové Paky, Prahy a také čtyři družstva ze Sokola Dvůr Králové...

22. 6. 2005 - Mistrovství České republiky ve sportovní gymnastice a skocích na trampolíně
17.-19.6.2005 se vTřinci konalo Mistrovství ČR seniorů a juniorů. Nás reprezentoval Ondřej Bek v seniorech a obsadil 6.místo.

22. 1. 2005 - Královédvorské gymnastky uspěly v eurotýmu
Členky oddílu sportovní gymnastiky slavily úspěch na přeboru České obce sokolské v eurotýmu, který se konal v sobotu 22. 1. v Praze ve vinohradské sokolovně.

15. 12. 2004 - Vánoční vystoupení 2004 oddílu přípravky sportovní gymnastiky
15. 12. se konalo vánoční vystoupení oddílu přípravky sportovní gymnastiky, kterou navštěvují děti od tří do sedmi let.