Dnes je úterý 30. dubna 2024
a svátek slaví Blahoslav, zítra je svátek práce

Tábor sokola Dvůr Králové na tábořišti Ježkov - články
13. 1. 2008 - Přehled aktivit Sokola Dvůr Králové n. L.
Rok 2007 byl pro Sokol Dvůr Králové n. L. opět bohatý na množství sportovních událostí a úspěchů. Ohlédněme se ještě jednou za rokem 2007.

13. 1. 2008 - Ohlédnutí za rokem 2007
Sokolové mají za sebou další náročný, ale úspěšný rok. Ohlédněme se společně prostřednictvím koláží za některými akcemi loňského roku.

27. 11. 2007 - Sallam aleikum aneb pozvání na tábor Ježkov 2008
Ve jménu Boha Všeslitovného, volám vás, ó děti pouště. Poslyšte, co pravím já, Velký Muftí káhirský.

26. 11. 2007 - Zimní sraz táborníků z Ježkova se vydařil
Za účasti 30 dětí, 8 instruktorů, 10 vedoucích, 3 kuchařek a dalších dospělých se konal tradiční zimní sraz ježkovských táborníků. Setkání zahájila středověká znělka, děti se seřadily ke svým vlajkám a tábornický sraz mohl začít.

11. 11. 2007 - Zimní setkání ježkovských táborníků
V neděli 25. 11. se koná Zimní setkání ježkovských táborníků. Zveme všechny současné, minulé i budoucí táborníky ke společnému setkání.

2. 10. 2007 - Zimní setkání ježkovských táborníků
Na neděli 25. 11. plánujeme již čtvrté zimní setkání ježkovských táborníků. Setkání v sokolovně je určeno všem bývalým, současným i budoucím ježkovským táborníkům. Na programu budou hry, výroba drobnůstek, povídání a samozřejmě promítání filmu o letošním táboře. Odtajníme také téma etapové hry pro příští rok.

10. 8. 2007 - Lidi kolem Ježkova
Tady najdete pár snímků vedoucích, kuchařek a íček, kteří letos pobývali na letošním táboře Na dvoře krále Artuše.

10. 8. 2007 - Ježkovští na Kamelotu
Patnáctý sokolský tábor na Ježkově se nesl ve znamení etapové hry „Rytíři kulatého stolu aneb Na dvoře krále Artuše“. Autor hry J. Hotový, který jako kouzelník Merlin děti celou hrou provázel, pečlivě připravil všechny etapy a dokonce i krásné počasí, nejlepších 14 dní v červenci. Děti čekala mnohá překvapení, spousta dobrodružství, her a soutěží.

24. 6. 2007 - Postavili jsme tábor na Ježkově!
V sobotu 23. 6. 2007, poslední předprázdninový víkend, se jako každý rok sešli dobrovolníci, kteří připravili ježkovské tábořiště k prázdninovému užívání...

12. 5. 2007 - Brigádička na Ježkově
Využili jsme volný den 8. 5. k brigádě i k setkání na Ježkově.