Dnes je úterý 7. května 2024
a svátek slaví Stanislav, zítra je státní svátek - den osvobození

Tábor sokola Dvůr Králové na tábořišti Ježkov - články
19. 4. 2006 - Nabídka pro ježkovské táborníky
Nabízíme všem, kteří se letos chystají s námi tábořit na Ježkově a nemají ještě fotografii k přihlášce, možnost vyfotografovat se v sokolovně.

18. 4. 2006 - Jarní brigáda na Ježkově
Zveme všechny lidičky ochotné pomoci při jarním úklidu na Ježkově!!! Brigáda se koná 30. 4. 2006 od 10 hodin. S sebou si nezapomeňte pracovní oděv, dobrou náladu a nějaký ten buřtík na opékání. Případné dotazy směrujte na mail jezkov2006@seznam.cz. Brigáda se bude konat pouze za příznivého počasí!!!

1. 4. 2006 - Tábořiště Ježkov má svoji pohlednici
V letošním roce budou poprvé posílat ježkovští táborníci z tábora pohlednice s motivem našeho tábořiště. Prohlédnout si je můžete zde.

27. 3. 2006 - Příspěvek Lenky Khýrové v únorovém čísle časopisu Sokol
Přečtěte si příspěvek Lenky Khýrové na stránkách Junior - Sokol.

2. 3. 2006 - Ježkov 2006
Informace pro všechny, kteří se chystají na letošní tábor. Založili jsme novou e-mailovou adresu, kam nám můžete psát a posílat různé dotazy, postřehy a nápady.

23. 2. 2006 - Valná hromada královédvorského Sokola
Ve středu 22. 2. se sešli královédvorští sokolové na valné hromadě, aby zhodnotili činnost jednoty v loňském roce. Ve článku najdete nejen informaci o průběhu valné hromady, fotografie, ale i zprávu vzdělavatele a seznam oceněných cvičenců.

17. 2. 2006 - Nezapomeňte se včas přihlásit na tábor na Ježkově!!
Upozorňujeme zájemce o táboření na Ježkově ve dnech 15. - 29. 7. 2006, aby se včas přihlásili u vedoucích tábora.

5. 2. 2006 - Vzpomínka na zakladatele tábořiště Ježkov
Zakladatel tábořiště Ježkov, bratr Karel Ježek, řídící učitel, obětavý sokolský činovník a cvičitel z Doubravice, se narodil 29. května 1902.

9. 1. 2006 - Ježkov má svou vlastní stránku
Skvělá zpráva pro všechny, které zajímá pobyt v přírodě a vůbec vše, co se šustne kolem našeho tábora na Ježkově!Ježkov má svou vlastní stránku. Hledejte ve složce všestrannost a kdo hledá, ten najde. Dozvíte se, co se děje na Ježkově v zimě i co se bude dít v létě.

9. 1. 2006 - Královédvorská sokolská jednota třetí v republice!
Ke konci roku vyhlašovala tradičně Česká obec sokolská celoroční soutěž nazvanou Sokolské dny v přírodě. Této soutěže se naše jednota pravidelně zúčastňuje a většinou obsazuje přední pozice. Letos nás však čekalo překvapení. P. Špatenková