Dnes je úterý 7. května 2024
a svátek slaví Stanislav, zítra je státní svátek - den osvobození

Slet 2006 - články
2. 6. 2006 - Upoutávka na pardubický slet
3. 6. se koná slet v Pardubicích. Naše jednota nebude tak silně početně zastoupena jako v Hradci Králové, ale i tak se všech 35 cvičenců těší na vystoupení.

1. 6. 2006 - První červnový víkend opět nabitý
Také první červnový víkend čeká na sokolské sportovce několik důležitých akcí. Hlavňáci z Angeles promluví do soutěží na MČR v Prostějově, starší žákyně, dorostenky a žena budou závodit na přeboru ČOS v sokolské všestrannosti v Praze, trampolinisty čeká Český závod věkových skupin v Rožnově, atletky budou soutěžit ve 2. kole KPD staršího žactva v Hradci Králové a 35 cvičenců vystoupí ve čtyřech sletových skladbách na krajském sletu v Pardubicích.

31. 5. 2006 - Fotografie z hradeckého sletu najdete v Krkonošských novinách
V posledních květnových novinách najdete článek o sletu v Hradci Králové a také fotografie Jana Bartoše.

30. 5. 2006 - Velký článek o Sokole v časopise Reflex č. 21!!!
Přečtěte si článek o Sokole v Reflexu číslo 21. Najdete zde i fotografie z úpické akademie, kde vystupovali také naši cvičenci.

29. 5. 2006 - Sokolské slety v televizi
Česká televize uvede v neděli 11. 6. pořad o sokolských sletech. Upoutávku najdete zde. Ale Dvoráci, 11. 6. máme ve Dvoře Králové místní sletové vystoupení, přijďte se podívat na naši sokolskou současnost!!!

29. 5. 2006 - Regionální slet v Hradci Králové
Poslední květnový víkend patřil Regionálnímu sletu v Hradci Králové. Mezi 1700 cvičenci bylo také 85 cvičenců ze Sokola Dvůr Králové n. L.

28. 5. 2006 - Pro zájemce o zájezd na XIV. všesokolský slet
Župa Podkrkonošská - Jiráskova pořádá 6. 7. zájezd na XIV. všesokolský slet do Prahy na II. sletový program.

28. 5. 2006 - Informace k prodeji vstupenek na slet
Zde najdete bližší informace k předprodeji vstupenek na XIV. všesokolský slet v Praze.

28. 5. 2006 - Medaile z přeboru ČOS
Naše mladší žactvo přivezlo řadu medailí z přeboru ČOS.

25. 5. 2006 - O víkendu bylo opět rušno
Poslední květnový víkend nás čekalo opět několik akcí. Již v pátek odjeli naši závodníci do Plzně na Přebor ČOS mladšího žactva v sokolské všestrannosti, v sobotu a neděli se konal regionální slet v Hradci Králové, na kterém vystoupili všichni cvičenci, kteří nacvičovali na XIV. všesokolský slet. Nedělní závody v atletice byly pro nepřízeň počasí zrušeny.