Dnes je neděle 19. května 2024
a svátek slaví Ivo, zítra slaví svátek Zbyšek.

Oddíl atletiky - články
21. 6. 2006 - Zde najdete výsledky 2. kola KPD mladších žákyň I. třídy
14. 6. se konalo ve Dvoře Králové 2. kolo KPD a jednotlivců mladšího žactva I. třídy. Letos nás pronásleduje smůla. Předchozí kolo bylo zrušeno pro nezpůsobilost dráhy (zatopený stadion) a tentokrát nám kolidovaly závody s taneční show skupiny Angeles dance group. Téměř všechny dívky, které soutěží v atletickém přeboru zároveň tančí, takže to se závody vypadalo bledě. Pouze na půl hodiny přišly závodit A. Šedivá, M. Hanzlíčková a A. Hurdálková. Díky tomu, že trampolíny nevystupovaly na show mohla celé závody absolvovat P. Rychterová. Na závodech děvčata předvedla obdivuhodný výkon - během půl hodiny vybojovala 54 bodů (A. Šedivá 1. v 60 m překážek, 2. ve skoku dalekém -a to přesto, že si mohla před odchodem na show skočit pouze dva skoky !! a 6. v hodu kriketovým míčkem, M. Hanzlíčková 2. v 60 m překážek a 8. ve skoku dalekém, P. Rychterová 3. v hodu kriketovým míčkem a 8. ve vrhu koulí a A. Hurdálková 5. v hodu kriketovým míčkem. Kdyby děvčata nemusela odejít (a mohla absolvovat své parádní disciplíny - M. Hanzlíčková 800 m, A. Šedivá 60 m nebo skok vysoký) a mohly se zúčastnit také další členky družstva, které jsme nenasazovali (jejich disciplína začínala později), byl by výsledek pro nás jistě příznivější. Na Ostroměř, která získala 59 bodů a T. J. DK, která získala 76 bodů jsme jistě měli.

21. 6. 2006 - Petra Rychterová se představí ve sletovém programu v Sazka aréně
V zahajovacím programu XIV. všesokolského sletu, který proběhne v Sazka aréně se představí také královédvorská závodnice ve skocích na trampolíně, Petra Rychterová.

15. 6. 2006 - Krkonošské noviny o úspěchu Petry Rychterové
V dnešních Krkonošských novinách najdete článek o úspěchu členky oddílu Skoků na trampolíně P. Rychterové. Za 14 dní se tato skokanka představí v Sazka aréně na zahajovacím Galavečeru u příležitosti zahájení XIV. všesokolského sletu.

7. 6. 2006 - Český závod věkových skupin ve skocích na trampolíně.
Petra Rychterová zvítězila v Rožnově p. R. a stala se opět nejlepší žákyní své věkové kategorie v České republice v roce 2006.

6. 6. 2006 - Český závod věkových skupin ve skocích na trampolíně.
Velký úspěch naší závodnice P.Rychterové.

5. 6. 2006 - 2. kolo krajského přeboru staršího žactva
V neděli se konalo 2. kolo krajského přeboru staršího žactva. Barbora Šubrtová (Sokol Jaroměř) získala dvě zlaté medaile v běhu na 100 a 200 m překážek, Magdaléna Hanzlíčková vybojovala stříbrnou medaili v běhu na 800 m. Další výsledky najdete zde.

1. 6. 2006 - První červnový víkend opět nabitý
Také první červnový víkend čeká na sokolské sportovce několik důležitých akcí. Hlavňáci z Angeles promluví do soutěží na MČR v Prostějově, starší žákyně, dorostenky a žena budou závodit na přeboru ČOS v sokolské všestrannosti v Praze, trampolinisty čeká Český závod věkových skupin v Rožnově, atletky budou soutěžit ve 2. kole KPD staršího žactva v Hradci Králové a 35 cvičenců vystoupí ve čtyřech sletových skladbách na krajském sletu v Pardubicích.

29. 5. 2006 - Mladší žákyně I. třídy zahájily svou soutěž
Ve středu, 24. května, zahájily žákyně krajský přebor družstev žactva I. třídy. Výsledky najdete zde.

23. 5. 2006 - Starší žákyně zahájily krajský atletický přebor
V neděli 21. 5. zahájily starší žákyně svůj krajský atletický přebor.

18. 5. 2006 - Výsledky 2. kola krajského poháru ml. žákyň II. třídy v atletice
18. 5. se konalo 2. kolo krajského poháru nejmladších žákyň v atletice. Zde najdete výsledky našich dívek.