Dnes je sobota 18. května 2024
a svátek slaví Nataša, zítra slaví svátek Ivo.

Jste 16207855. návštěvník našich stránek.

Oddíl atletiky - články
20. 11. 2005 - Mistrovství České republiky žactva ve skocích na trampolíně
Litoměřice 19. 11. 2005

20. 11. 2005 - Žižkovský pohár a Přebor ČOS ve skocích na trampolíně
V Praze na Žižkově se 12. a 13. 11. konaly dva závody.

20. 11. 2005 - Župní a oblastní přebor ve skocích na trampolíně
Dne 5. 11. 2005 se v naší tělocvičně konal závod pro všechny zájemce o tento sport.

18. 11. 2005 - Župní akademie v Náchodě
17. 11. 2005 se naše jednota výborně prezentovala na župní akademii v Náchodě. Kromě tanečníků z Angeles, kteří vystoupili se skladbami Bublinky a Tarantule se představily také starší žákyně z eurotýmu se svou novou pódiovou skladbou a předškolní děti se sletovou skladbou Kdo si hraje, nezlobí.

18. 11. 2005 - Gymnastické soustředění
Poslední srpnový týden trávilo 22 gymnastek ze Sokola Dvůr Králové na gymnastickém soustředění, které pořádal v Hostinném oddíl sportovní gymnastiky Lokomotivy Trutnov.

18. 11. 2005 - Angeles Dance se chystá na mistrovství světa
Taneční skupina Angeles se připravuje na svoji nejvyšší soutěž, kterou je mistrovství světa. Držíme našim tanečníkům palce, aby v obrovské konkurenci uspěli!

15. 11. 2005 - Velká taneční a sportovní show
Sportovní hala ve Strži byla dějištěm společného vystoupení taneční skupiny Angeles dance, gymnastického oddílu Sokola a dětí ze ZUŠ. Divákům se konečně naskytla možnost shlédnout na domácí půdě pódiové a taneční skladby a eurotýmová vystoupení.

10. 11. 2005 - Přebor ČOS v sokolské všestrannosti
Osm našich závodníků postoupilo do přeboru ČOS v sokolské všestrannosti. Na těchto přeborech byli naši závodníci úspěšní. K. Malá vybojovala celkové 2. místo ve všestrannosti a zlato ve šplhu, T. Hloušková získala stříbro ve šplhu.

6. 11. 2005 - Župní desetiboj ve Dvoře Králové n. L.
ŽUPNÍ DESETIBOJ VE DVOŘE KRÁLOVÉ N. L. Naše oddíly všestrannosti i sportovní oddíly mají poměrně velkou členskou základnu. Převážnou většinu členů tvoří děti a mládež. Přemýšleli jsme, jaký pro ně připravit závod, aby se mohl zúčastnit každý, bez nějakého speciálního nácviku. Zvolili jsme desetiboj.

3. 11. 2005 - Evropské zlato v tanečních show pro ANGELES
V dalekém Bělehradě se 1.zářijový víkend uskutečnilo letošní Mistrovství Evropy v tanečních show. Celá soutěž probíhala v nádherném kongresovém komplexu Sava Centar, jež patří v hlavním městě Srbska a Černé Hory mezi ty nejluxusnější.