Dnes je úterý 30. dubna 2024
a svátek slaví Blahoslav, zítra je svátek práce

Tábor sokola Dvůr Králové na tábořišti Ježkov - články
14. 3. 2007 - Trocha inspirace pro ježkovské táborníky
Nevíte jaký oděv na tábor? Nahlédněte do naší fotogalerie, která by vám mohla trošinku pomoci.

15. 1. 2007 - Lednové předjaří na sokolském tábořišti Ježkov
14. ledna byl o sice větrno, ale teploměr ukazoval 7 nad nulou. Vypravili jsme se zkontrolovat stav tábořiště po vichřici, která ničila stromy nad Lipnicí. Na tábořišti bylo naštěstí vše v pořádku. Zaujala nás předjarní nálada tohoto lednového dne. A proto jsme se rozhodli se s vámi o ni podělit.

12. 1. 2007 - Sokolské ohlédnutí za rokem 2006
Je za námi rok 2006, rok XIV. všesokolského sletu, rok bohatý na úspěchy královédvorských sokolských závodníků. Naši závodníci, závodní družstva i kolektivy, které soutěží v různých sportovních odvětvích, šíří dobré jméno naší jednoty a samozřejmě také našeho města.

28. 12. 2006 - Ohlédnutí za rokem 2006
Rok 2006 je za námi a nám už zbývá jenom se za ním ohlédnout. Jaký byl? Byl jedním z nejúspěšnějších v novodobé historii královédvorského Sokola. Těm, kteří sledují naše internetové stránky pravidelně, nemusíme dlouze vypočítávat naše letošní úspěchy. A tak si pro připomenutí prohlédněte koláže P. Špatenkové, které připomínají naše nejúspěšnější akce.

28. 12. 2006 - Zimní nálada na Ježkově
V zimě je na Ježkově bez dětského křiku a výskotu smutno, ale již za šest měsíců tábořiště opět ožije. Podívejte se na pár zimních snímků z Ježkova.

6. 12. 2006 - Merlinovo poselství budoucím táborníkům
Všem, kteří se rozhodnou strávit příští rok druhých 14 dní v červenci na Ježkově, patří Merlinovo poselství.

4. 12. 2006 - Ježkovští táborníci se sešli
V neděli 3. 12. se sešlo v naší sokolovně 37 táborníků, aby si společně s vedoucími zavzpomínali na chvíle, které společně prožili na letním sokolském táboře Ježkov.

27. 11. 2006 - Připomínáme všem milovníkům táboření - zimní sraz ježkovských táborníků
Již tuto neděli se sejdou ježkovští táborníci na svém již třetím zimním srazu. Na programu jsou hry, soutěže,vyrábění a především promítání letošního tábora. Sraz je ve 14:30 hodin v sokolovně, nezapomeňte na přezůvky!!! Dozvíte se téma tábora 2007.

29. 10. 2006 - Zimní setkání ježkovských táborníků - zapište si do diáře
První prosincovou neděli se opět uskuteční zimní setkání ježkovských táborníků.Všechny zájemce o táboření na něj srdečně zveme! Více informací najdete zde.

6. 10. 2006 - Zimní setkání ježkovských táborníků - zapište si do diáře
Chcete si znovu připomenout krásné chvíle na letošním táboře? Chcete prožít příjemné odpoledne mezi ježkovskými táborníky? Chcete shlédnout film o táboře 2006? A chcete se dozvědět téma tábora 2007? Tak neváhejte a přijďte v neděli 3. 12. do sokolovny.