Dnes je úterý 7. května 2024
a svátek slaví Stanislav, zítra je státní svátek - den osvobození

Tábor sokola Dvůr Králové na tábořišti Ježkov - články
14. 3. 2007 - Trocha inspirace pro ježkovské táborníky
Nevíte jaký oděv na tábor? Nahlédněte do naší fotogalerie, která by vám mohla trošinku pomoci.

22. 1. 2007 - Tábořiště Ježkov přestálo řádění orkánu
Po týdnu jsme opět zajeli na tábořiště Ježkov. Tentokrát zkontrolovat situaci po čtvrtečním orkánu. Při pohledu na les pře Doubravicí se nám zatajil dech. Co nás čeká na Ježkově? Ježkov naštěstí přestál orkán relativně dobře.

15. 1. 2007 - Lednové předjaří na sokolském tábořišti Ježkov
14. ledna byl o sice větrno, ale teploměr ukazoval 7 nad nulou. Vypravili jsme se zkontrolovat stav tábořiště po vichřici, která ničila stromy nad Lipnicí. Na tábořišti bylo naštěstí vše v pořádku. Zaujala nás předjarní nálada tohoto lednového dne. A proto jsme se rozhodli se s vámi o ni podělit.

12. 1. 2007 - Sokolské ohlédnutí za rokem 2006
Je za námi rok 2006, rok XIV. všesokolského sletu, rok bohatý na úspěchy královédvorských sokolských závodníků. Naši závodníci, závodní družstva i kolektivy, které soutěží v různých sportovních odvětvích, šíří dobré jméno naší jednoty a samozřejmě také našeho města.

28. 12. 2006 - Ohlédnutí za rokem 2006
Rok 2006 je za námi a nám už zbývá jenom se za ním ohlédnout. Jaký byl? Byl jedním z nejúspěšnějších v novodobé historii královédvorského Sokola. Těm, kteří sledují naše internetové stránky pravidelně, nemusíme dlouze vypočítávat naše letošní úspěchy. A tak si pro připomenutí prohlédněte koláže P. Špatenkové, které připomínají naše nejúspěšnější akce.

28. 12. 2006 - Zimní nálada na Ježkově
V zimě je na Ježkově bez dětského křiku a výskotu smutno, ale již za šest měsíců tábořiště opět ožije. Podívejte se na pár zimních snímků z Ježkova.

6. 12. 2006 - Merlinovo poselství budoucím táborníkům
Všem, kteří se rozhodnou strávit příští rok druhých 14 dní v červenci na Ježkově, patří Merlinovo poselství.

4. 12. 2006 - Ježkovští táborníci se sešli
V neděli 3. 12. se sešlo v naší sokolovně 37 táborníků, aby si společně s vedoucími zavzpomínali na chvíle, které společně prožili na letním sokolském táboře Ježkov.

27. 11. 2006 - Připomínáme všem milovníkům táboření - zimní sraz ježkovských táborníků
Již tuto neděli se sejdou ježkovští táborníci na svém již třetím zimním srazu. Na programu jsou hry, soutěže,vyrábění a především promítání letošního tábora. Sraz je ve 14:30 hodin v sokolovně, nezapomeňte na přezůvky!!! Dozvíte se téma tábora 2007.

29. 10. 2006 - Zimní setkání ježkovských táborníků - zapište si do diáře
První prosincovou neděli se opět uskuteční zimní setkání ježkovských táborníků.Všechny zájemce o táboření na něj srdečně zveme! Více informací najdete zde.