Dnes je úterý 7. května 2024
a svátek slaví Stanislav, zítra je státní svátek - den osvobození

- články
1. 6. 2007 - 2. kolo KP družstev staršího žactva v atletice
V neděli 27. 5. se konalo ve Dvoře Králové n. L. 2. kolo KP družstev staršího žactva. Naše družstvo bylo velmi oslabeno neúčastí šesti závodnic, které se účastnily ve stejnou dobu MČR v Team - Gymu a M. Hanzlíčkové, která soutěžila v Jičíně na krajském kole ASPV v atletice.

1. 6. 2007 - 2. kolo krajského přeboru družtev nejmladšího žactva v atletice
24. 5. se konalo v Hradci Králové 2. kolo krajského přeboru družstev nejmladšího žactva v atletice. Informace o našich výsledcích najdete zde.

1. 6. 2007 - Úspěch našich závodníků na přeboru ČOS v sokolské všestrannosti
V posledním květnovém víkendu proběhl v Pardubicích přebor České obce sokolské v sokolské všestrannosti mladšího žactva. V této soutěži startují za každou župu dvě čtyřčlenná družstva, která tvoří vždy dvě žákyně a dva žáci do devíti let dvě žákyně a dva žáci do jedenácti let. Župu Podkrkonošskou-Jiráskovu reprezentovalo 7 závodníků a závodnic ze Sokola Dvůr Králové n. L. a jeden závodník ze Sokola Police n. M.

30. 5. 2007 - Český závod věkových skupin
V Rožnově pod Radhoštěm se konal 26. května další závod ve skocích na trampolíně.

30. 5. 2007 - 2. a 3. závod Českého poháru ve skocích na trampolíně
Naši skokané se zúčastnili závodů v Liberci a Praze.

21. 5. 2007 - 1. kolo krajského přeboru starších žákyň v atletice
V neděli 20. 5. proběhlo v Hradci Králové 1. kolo krajského přeboru starších žákyń v atletice. Sokol Dvůr Králové reprezentovalo celkem 13 žákyň. Po 1. kole je naše družstvo se 32 body na 5. místě ze 7 družstev. Více informací, fotografie a výsledky zde.

16. 5. 2007 - Píše o nás Krkonošský deník
Dnešní Krkonošský deník informuje o nedělním župním přeboru v atletice.

15. 5. 2007 - Známe vítěze župní soutěže sokolské všestrannosti
Atletický přebor uzavřel sérii soutěží, které se započítávají do soutěže sokolské všestrannosti. Známe výsledky i jména těch, kteří budou reprezentovat župu Podkrkonošskou na přeborech ČOS.

15. 5. 2007 - Přebor župy Podkrkonošské - Jiráskovy v lehké atletice
V neděli 13. května se konal v Trutnově za krásného počasí přebor župy Podkrkonošské v lehké atletice. Přeboru se zúčastnilo 170 závodníků z 11 sokolských jednot. Nejvyšší účast, úctyhodných 55 závodníků, měla jako obvykle sokolská jednota ze Dvora Králové n. L. Závodilo se ve všech věkových kategoriích od předškolního žactva po dospělé. Závodníci předvedli mnoho hodnotných výkonů. Celkem naši závodníci vybojovali 7 zlatých, 3 stříbrné a 4 bronzové medaile. Výsledky našich závodníků najdete zde.

14. 5. 2007 - Sokolský sraz v Kuksu
V úterý 8. 5. uspořádaly jednoty Sokol Žireč a Kuks ve spolupráci se župou Podkrkonošskou návštěvu kláštera Kuks. Odpoledne pak položení kytice k pomníku obětí pochodu smrti v roce 1945 v Choustníkově Hradišti.