Dnes je pátek 26. dubna 2024
a svátek slaví Oto, zítra slaví svátek Jaroslav.

Slet 2006 - články
28. 8. 2009 - Tento týden zahájíme nový cvičební rok
V září bude zahájen nový cvičební rok. Rozvrh najdete na internetu. Kdy konkrétně zahajují jednotlivé oddíly najdete zde.

12. 1. 2007 - Sokolské ohlédnutí za rokem 2006
Je za námi rok 2006, rok XIV. všesokolského sletu, rok bohatý na úspěchy královédvorských sokolských závodníků. Naši závodníci, závodní družstva i kolektivy, které soutěží v různých sportovních odvětvích, šíří dobré jméno naší jednoty a samozřejmě také našeho města.

28. 12. 2006 - Ohlédnutí za rokem 2006
Rok 2006 je za námi a nám už zbývá jenom se za ním ohlédnout. Jaký byl? Byl jedním z nejúspěšnějších v novodobé historii královédvorského Sokola. Těm, kteří sledují naše internetové stránky pravidelně, nemusíme dlouze vypočítávat naše letošní úspěchy. A tak si pro připomenutí prohlédněte koláže P. Špatenkové, které připomínají naše nejúspěšnější akce.

2. 12. 2006 - Slavnostní zakončení sletového roku
Ve středu 29. listopadu se v Městském sále v Úpici konalo setkání cvičenců, cvičitelů a činovníků župy Podkrkonošské – Jiráskovy. Akce, která byla slavnostní tečkou za letošním XIV. všesokolským sletem, se zúčastnili kromě členů pořádající sokolské jednoty Úpice zástupci jednot Náchod, Nový Hrádek, Hronov, Police nad Metují, Červený Kostelec, Česká Skalice, Jaroměř, Studnice, Žireč, Rtyně v Podkrkonoší a Dvůr Králové n. L.

12. 11. 2006 - Slavnostní zakončení XIV. všesokolského sletu v župě Podkrkonošské
Ve středu 29. 11. v 17 hodin se uskuteční v Úpici Slavnostní zakončení XIV. všesokolského sletu v župě Podkrkonošské. Naše jednota vypraví do Úpice autobus. Všichni zájemci jsou srdečně zváni.

8. 11. 2006 - Přečtěte si říjnové číslo juniorských stránek časopisu Sokol
V říjnovém čísle Sokol-junior si přečtete příspěvek Lenky khýrové, najdete výsledky výtvarné soutěže a obrázek Nika Erbena.

27. 10. 2006 - Slavnostní zakončení XIV. všesokolského sletu
V pátek 27. 10. uspořádala ČOS Slavnostní zakončení XIV. všesokolského sletu, na kterém ocenila 150 činovníků a cvičitelů ze soklských žup a ústředí ČOS.

19. 10. 2006 - Video ze sletu a Památník XIV. všesokolského sletu jsou již v prodeji!!!
Videozáznamy a knihu o XIV. všesokolském sletu můžete zakoupit od včerejška v sokolské prodejně v Praze. Další informace najdete zde.

19. 10. 2006 - Se starostou ČOS J. Bernardem o sokolském sletu
Přečtěte si přepis rozhlasového pořadu Nad věcí se starostou ČOS J. Bernardem, který byl odvysílán krátce po skončení XIV. všesokolského sletu.

10. 10. 2006 - Známe výsledky velké sletové soutěže!!!
Na stránkách junior.sokol najdete vyhlášení výsledků Velké sletové soutěže. Ta skončila úspěchem dětí z naší jednoty. V literární soutěži se dostala na 2. místo Lenka Khýrová a v malířské části soutěže obsadily 1. místa v kategorii do 10 let Eva Špatenková a nad 15 let Kateřina Karešová a 2. místo do 10 let získal Nikolas Erben. Všem vyhodnoceným blahopřejeme!