Dnes je pondělí 6. května 2024
a svátek slaví Radoslav, zítra slaví svátek Stanislav.

Slet 2006 - články
23. 5. 2006 - Skladby všesokolského sletu se představily na Novém Hrádku
V sobotu 20. 5. se konalo na Novém Hrádku další z řady předsletových vystoupení. Také zde vystoupili naši cvičenci.

17. 5. 2006 - Víkend bude opět ve znamení soutěží a sletového vystoupení
O víkendu 20. - 21. 5. mají sokolové opět napilno. Junioři budou bojovat se svými formacemi Gorgony a Nálada na mistrovství České republiky v Hradci Králové, starší žákyně zahájí 1. kolem krajskou atletickou soutěž a cvičenci z oddílů sokolské všestrannosti se chystají na předsletové vystoupení na Novém Hrádku.

17. 5. 2006 - Úspěch žákyň v sokolské výtvarné soutěži
Začátkem roku vyhlásil časopis Sokol výtvarnou soutěž, do které se zapojilo také devět děvčat z naší jednoty. V 5. čísle časopisu Sokol byly zveřejněny výsledky soutěže. K naší velké radosti se tři naše děvčata probojovala na pomyslné stupně vítězů.

16. 5. 2006 - Sluníčka se představila na předsletové akademii v Polici nad Metují
Děvčata z gymnastického oddílu představila sletovou skladbu Sluníčka na předsletové akademii v Polici nad Metují. Podívejte se na fotografie z průběhu akademie.

13. 5. 2006 - Předprodej vstupenek na sletová vystoupení v Praze
Podle upřesňující informace společnosti Sazka a.s., hlavního distributora a prodejce vstupenek na hromadná vystoupení na Strahově, bude prodej prostřednictvím online terminálů a internetových objednávek zahájen v pátek 19. května 2006. Bližší informace získají zájemci od uvedeného dne na internetové adrese http://www.sazkaticket.cz .

11. 5. 2006 - Informace o regionálním sletu v Hradci Králové
Zde najdete informace o průběhu regionálního sletu v Hradci Králové, který se koná 28. 5. 2006

29. 4. 2006 - Královédvoráci na předsletové akademii v Úpici
'''Královédvorští cvičenci''' vystoupili na předsletové akademii v Úpici ve čtyřech sletových skladbách. Jak se nám vystoupení vydařilo si přečtěte zde.

29. 4. 2006 - První předsletové vystoupení
Sokolská jednota v Úpici připravila na sobotu 29. 4. předsletovou akademii, na které se představili cvičenci z osmi sokolských jednot (Úpice, DK, Náchod, Česká Skalice, Studnice, Nový Hrádek, Rtyně v Podkrkonoší, Jaroměř) v sedmi sletových skladbách. Bylo to vůbec první sletové vystoupení nadcházejícího XIV. všesokolského sletu v celé České republice.

25. 4. 2006 - Dubnové vydání časopisu Sokol
V dubnovém vydání časopisu Sokol najdete povídání a fotografie z královédvorských šibřinek a zprávu o naší valné hromadě. Na stránkách sokol - junior soutěžní obrázek Lucky Sedlákové a povídku Lenky Khýrové.

25. 4. 2006 - Vstupenky na slet
Hromadná vystoupení XIV. všesokolského sletu se uskuteční na Stadionu Evžena Rošického na Strahově ve středu 5. července večer (I. program) a ve čtvrtek 6. července odpoledne (II. program). Vstupenky budou volně k prodeji, a to od 15. května 2006.