Dnes je neděle 19. května 2024
a svátek slaví Ivo, zítra slaví svátek Zbyšek.

Oddíl atletiky - články
25. 1. 2006 - Andrea Šedivá na dětské olympiádě
Koncem června se konala v Brně 2.olympiáda pro děti a mládež ČR, kde mezi sebou v různých sportovních odvětvích zápolily jednotlivé kraje České republiky. Mezi sportovci Královéhradeckého kraje bylo také 19 zástupců z našeho města, dvě kataratistky, pět florbalistů a po šesti bylo atletů a softbalistek. Mezi sportovci byla také naše Andrejka Šedivá.

25. 1. 2006 - Nejmladší žákyně Sokola přebornicemi kraje pro rok 2005
15. září proběhlo v Novém Městě n. M. poslední kolo krajského přeboru mladšího žactva II. třídy v atletice. Naše sokolská jednota byla na tomto přeboru zastoupena dvěma družstvy žákyň.

25. 1. 2006 - Stříbro na krajském přeboru družstev mladších žákyň I. třídy
Oddíl atletiky se v loňském roce zapojil kromě krajských soutěží nejmladšího žactva také do krajských soutěží mladších žákyň. Družstvo ml. žákyň tvořilo 10 žákyň A. Šedivá, M. Pospíšilová, V. Havranová, L. Keilová, M. Uherková, A. Godárová, M. Hanzlíčková, A. Hurdálková, L. Hřivnová a P. Rychterová.

25. 1. 2006 - Atletky Sokola Dvůr Králové v krajském pětiboji
V sobotu 8. 10. se konal v Hradci Králové Krajský přebor ve vícebojích. Královédvorskou sokolskou jednotu reprezentovaly tři mladší žákyně Andrea Šedivá, Magdaléna Hanzlíčková a Veronika Havranová.

21. 1. 2006 - Královédvorští sokolíci byli úspěšní na župním přeboru v plavání
21. ledna se konal v Trutnově župní přebor v plavání, kterého se zúčastnilo 112 závodníků z devíti sokolských jednot ( DK, Úpice, Police nad Metují, Jaroměř, Česká Skalice, Hronov, Vlkov, Žireč, Červený Kostelec). Naše jednota se 30 závodníky byla opět nejpočetněji zastoupená. Naši závodníci předvedli dobré výkony a získali pro naše barvy 6 zlatých, 5 stříbrných a 7 bronzových medailí.

15. 1. 2006 - Historie skoků na trampolíně ve Dvoře Králové.
Od počátku po součastnost skoků na trampolíně.

11. 1. 2006 - Župní přebor v plavání
Odjezd na župní přebor v plavání je v sobotu, 21. ledna v 8.45 hodin od gymnázia. Zájemci musí mít vpořádku legitimaci a zaplacené příspěvky. Přejeme všem závodníkům, aby se jim dařilo jako v uplynulých letech.

4. 12. 2005 - 5. závod Českého a Žákovského poháru ve skocích na trampolíně
3. 12. se v Liberci konal poslední finalový závod za účasti trojice našich závodníků.

20. 11. 2005 - Mistrovství České republiky žactva ve skocích na trampolíně
Litoměřice 19. 11. 2005

20. 11. 2005 - Žižkovský pohár a Přebor ČOS ve skocích na trampolíně
V Praze na Žižkově se 12. a 13. 11. konaly dva závody.